Способи підйому ФПС в world of Tanks (WoT)

Способи підйому ФПС в World of Tanks (WoT)

На статистику гравця в "Світі танків" впливають три критерії: "прямота" рук, високий FPS і низький пінг . Причому якщо один з критеріїв не відповідає "нормам", то статистика неухильно котиться вниз. Якщо людина не вміє грати в World of Tanks, то з часом він може навчитися грати краще. Але статистика аккаунта вже буде зіпсована. У зв'язку з цим і виникає величезна кількість Твінкі - друге акаунтів гравців. "Кривизна" рук - це можна поправити справу. Щоб навчитися грати, достатньо вміти аналізувати свої помилки і дивитися більше відеоогляди і гайдів від досвідчених користувачів. Пінг безпосередньо залежить від якості вашого інтернету. А ось на FPS впливає безліч факторів. Як підняти ФПС в World of Tanks?

ФПС (FPS) - це параметр, що відображає частоту оновлення кадрів в секунду. По суті, чим більше FPS, тим комфортніше грати. Але для гри вистачить і 24 кадрів в секунду. Правда, при ефектних вибухів FPS може просісти, і гра почне зависати і пригальмовувати. Тому, якщо у вас низький FPS, вам потрібно обов'язково виконати певну роботу по його підвищенню. З ФПС нижче 24 можна грати, але гальмування інтерфейсу приведе вас до зливу. Власне кажучи, ви не зможете вчасно вистрілити або повернути танк.

Мабуть, варто сказати, що ФПС залежить від характеристик вашого комп'ютера і налаштувань.Власники ігрових ПК не турбуються і навіть не знають, що таке низький ігровий FPS. А ось власники ноутбуків і слабких машин з кожним патчем борються зі збільшенням частоти кадрів. Компанія "Варгеймінг" взяла курс на поліпшення графічної складової гри, ввівши нові HD-моделі танків і перевівши клієнт на движок Havoc. Це призвело до значного просідання FPS в грі. Більшості гравців довелося відмовитися від поліпшеної графіки і відключити всі ефекти для комфортної гри.

натисніть на картинку для збільшення

Інструкція щодо збільшення FPS в грі World of Tanks

Насамперед рекомендується встановити нові драйвера на відеокарту. Наприклад, Nvidia (сайт // nvidia. Ru) практично кожні два тижні оновлює драйвера для своїх відеокарт. Зайдіть на офіційний сайт виробника своєї відеокарти і скачайте останній пакет драйверів. Після їх установки перезавантажте комп'ютер і знову запустіть клієнт з грою. Приріст продуктивності при оновленні драйверів буде обов'язково.

Якщо у вас мало оперативної пам'яті, то збільште файл підкачки і перенесіть гру на локальний диск С. Коли гра знаходиться на одному диску з операційною системою, файли гри швидше завантажуються, і тим самим зростає FPS.

Коли ці два кроки зроблені, пора перейти до налаштування клієнта. Відкриваємо клієнт гри "Світ танків" і заходимо в налаштування. На першій же вкладці "Гра" відключаємо пункти "Ефект оптики в снайп. Режимі" і "Динамічна камера", ставимо галочку поруч з "Використовувати серверний приціл".

натисніть на картинку для збільшення

Потім відкриваємо вкладку "Графіка" та переходимо в "Розширені". Насамперед вибираємо один з параметрів якості графіки.У цьому пункті доведеться експериментувати, починаючи з самого мінімального якості.

натисніть на картинку для збільшення

Відзначаємо "стандартну графіку" і відключаємо всі ефекти в снайперський режимі. Це допоможе збільшити FPS при пострілі з гармати в снайперський приціл.

натисніть на картинку для збільшення

Після цього знімаємо галочки з пунктів, зазначених на зображенні нижче. Відключивши траву, ефекти і сліди від гусениць, ви значно збільшите FPS в грі. В останньому патчі з'явилася можливість відключити прозорість листя, що призвело до зростання FPS на 15-20%. Обов'язково зніміть галочку з цього пункту.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо і після цих кроків гра продовжує гальмувати, то викачуємо утиліту WoT Tweaker, яка дозволяє відключати ефекти в грі і оптимізувати файли клієнта. Утиліта WoT Tweaker проста в управлінні, і проблем з нею у вас не виникне. Поруч з кожним ефектом є дві іконки для відключення / включення ефектів.

натисніть на картинку для збільшення

Пам'ятайте, що на FPS також впливають певні моди. Наприклад, "розумна" міні-карта, наворочений футуристичний приціл і маркери міцності в "вухах" знижують ФПС більше всіх. При низькій частоті оновлення кадрів від даних модов краще відмовитися.

Як підняти ФПС в WoT? Якщо дане питання вас все ще мучить, то ви можете встановити спеціальні стислі текстури танків, а також мод прибирання туману і диму з карт. Набагато корисніше буде завантажити стислі шкурки з зонами пробиття.