Способи злому акаунтів в world of Tanks (WoT)

Способи злому акаунтів в World of Tanks (WoT)

Останнім часом почастішали крадіжки паролів і логінів до акаунтів гравців WoT. Всьому виною поява в грі великої кількості новачків, хто надіється на те, що за допомогою спеціальних програм можна хакнуть аккаунт або добути золото. Ми не будемо говорити в статті про те, як зламати акаунт в World of Tanks. Розберемося краще в тому, як це роблять шахраї. І чи можна вберегти свої дані від крадіжки?

натисніть на картинку для збільшення

Почнемо, мабуть, з того, що в World of Tanks немає дірок в безпеці, а всякими клієнтами а-ля Чарлі зламати гру неможливо. Тому не вірте заявам шахраїв про те, що вони володіють спеціальною програмою для злому гри і готові продати вам її за гроші. Це банальний розлучення, в результаті якого ви позбудетеся своїх грошей і не отримаєте нічого.

Є два способи зламати акаунт в WoT:

  • отримати пароль від власника аккаунта за допомогою соціальної інженерії;
  • підібрати пароль методом брутфорсінга.

брутфорсінга - це звичайний перебір паролів спеціальною програмою (брутфорсом). Якщо пароль до аккаунту нескладний, то зламати акаунт цілком реально. Але якщо пароль є поєднанням букв і символів в стилі @ n07 (Yh7HI9g2, то зламати такий аккаунт неможливо.

Соціальна інженерія дається не всім шахраям, так як це свого роду психологія, яка вимагає певних знань. Зазвичай шахраї вдаються до фішингу, одному з різновидів соціальної інженерії. Фішинг грунтується на тому, що більшість користувачів нічого не знають про мережевої безпеки. Вони охоче вірять в те, що розробники гри можуть вимагати від них пароль. Багато гравців переходять за посиланнями, які прийшли їм у листах електронкою, і вводять дані абсолютно на інших сайтах, які лише зовні схожі на сайт World of Tanks.

Забудьте про те, як зламати акаунт в WoT! Краще потурбуйтеся про свою безпеку. Зокрема, якщо дотримуватися нижченаведені поради, можна вберегти себе від шахраїв.

  1. Пароль повинен бути складним (з букв, цифр і значків). Чим довше пароль до аккаунту гри, тим складніше його підібрати брутфорсом.
  2. Ніколи не переходьте за посиланнями, які прийшли вам в електронному листі. Тим більше не вводьте на сторонніх сайтах свої дані і завжди перевіряйте адресний рядок браузера.
  3. , не довіряйте листів, в яких вас просять надіслати свій пароль нібито від імені адміністрації. Адміністрація гри ніколи не запитає у вас пароль і не забанити вас, якщо ви не надасте пароль.
  4. Чи не завантажуйте всякого роду програми, в яких пропонується накрутити золото, швидко прокачати танки або зламати акаунт. Таких програм НЕ існує.
  5. Якщо хтось видає себе за адміністрацію гри, повідомте про це розробникам. Тим самим ви позбавите себе від надокучливого шахрая і допоможете іншим користувачам.

натисніть на картинку для збільшення

І головне, будьте пильні. Адже ваша безпека залежить від вас самих.Хочете дізнатися, що буде з вами, якщо ви не будете дотримуватися елементарних правил?