Рейтинг університетів Великобританії

Британська освітня система по праву вважається кращою в світі. Велика частина університетів Сполученого Королівства має багатовікову історію і може похвалитися нобелівськими лауреатами, світовими лідерами і знаменитими вченими в числі своїх випускників.

Сьогодні ми пропонуємо рейтинг університетів Великобританії , в якому зібрані кращі британські ВНЗ за версією порталу EducationIndex.

Зміст:

  • 10. Університет Бата (University of Bath).
  • 9. Університет Ланкастера (Lancaster University).
  • 8. Університет Уорика (University of Warwick).
  • 7. Університетський коледж Лондона при Лондонському університеті (UCL, University College London).
  • 6. Університет Сент-Ендрюс (Scotland University of St Andrews).
  • 5. Університет Дарема (Durham University).
  • 4. Лондонська школа економіки і політології при Лондонському університеті (London School of Economics and Political Science).
  • 3. Королівський коледж Лондона (Imperial College London).
  • 2. Оксфордський університет (University of Oxford).
  • 1. Кембриджський університет (University of Cambridge).

10. Університет Бата (University of Bath).

Університет був заснований в 1966 році на базі Бристольской торгової школи. ВНЗ має технологічну спрямованість і свідомо не має права продовжувати число факультетів, спираючись на якість освіти. Близько 28% студентів університету - іноземці.

9. Університет Ланкастера (Lancaster University).

Університет входить до рейтингу "200 кращих в світі ВНЗ" за версією видання "Таймс вищу освіту" (Times Higher Education).У Ланкастері викладають фахівці з 60 країн світу, тут здобувають освіту близько 2500 іноземних студентів.

8. Університет Уорика (University of Warwick).

Королівську хартію на право називатися університетом одне з кращих навчальних закладів Великобританії отримало в 1965 році. Тут навчаються близько 24 тисяч студентів, чверть з яких - іноземці.

7. Університетський коледж Лондона при Лондонському університеті (UCL, University College London).

Коледж був заснований в 1826 році і став першим вищим навчальним закладом в межах столиці Великобританії. Серед випускників UCL 21 нобелівський лауреат.

6. Університет Сент-Ендрюс (Scotland University of St Andrews).

Цей університет був заснований в 1413 році і є найстарішим в Шотландії. Будинки університету представляють історичну цінність і розташовані в старовинному містечку, але при цьому оснащені найсучаснішим обладнанням. В ВУЗі 37% іноземних студентів.

5. Університет Дарема (Durham University).

Один з найстаріших ВНЗ Великобританії розташований в Даремскм замку, який є найдавнішим з діючих університетських приміщень в світі. Серед учнів університету іноземні студенти складають приблизно п'яту частину.

4. Лондонська школа економіки і політології при Лондонському університеті (London School of Economics and Political Science).

Серед випускників LSE - 31 світовий лідер, а також 14 нобелівських лауреатів. Престиж Школи визнаний у всьому світі, тому тут найвища в рейтингу частка іноземних студентів - 66%.

3. Королівський коледж Лондона (Imperial College London).

Коледж був заснований в 1907 році в рамках Лондонського університету. Незалежним навчальний заклад став в 2007 році. Частка іноземних студентів в Королівському коледжі - 29%.

2.Оксфордський університет (University of Oxford).

Найстаріший серед усіх учасників рейтингу університет був заснований в XI столітті. Понад чверть студентів ВНЗ - іноземці. У числі випускників і викладачів Оксфорда - 40 лауреатів Нобелівської премії, 6 монархів, 25 британських прем'єр-міністрів, 12 святих, близько 20 керівників 100 найбільших бізнесів світу (FTSE 100) і близько півсотні олімпійських призерів.

1. Кембриджський університет (University of Cambridge).

Лідер рейтингу університетів Великобританії був заснований в 1209 році. Кембридж - найбагатший університет Європи з бюджетом в 4 мільярди фунтів стерлінгів. Серед випускників та викладачів 88 нобелівських лауреатів. Кембридж закінчували Френсіс Бекон і Ісаак Ньютон, лорд Байрон і Чарлз Дарвін. Частка іноземних студентів в Кембриджі - 22%.