УАЗ Патріот - самий місткий позашляховик за версією "Офф-роуд Драйв"

Журнал "Офф-роуд Драйв" - один з лідерів російської преси, яка висвітлює автомобільну тематику. Колектив видання регулярно проводить різноманітні пробіги-випробування і тести, які відрізняються своєю об'єктивністю і повною відсутністю поблажок до продукції вітчизняного автопрому. Завдяки цьому факту "Офф-роуд Драйв" користується великою популярністю не тільки у російського читача, а й у російськомовних жителів країн Співдружності Незалежних Держав.

Одна з найпопулярніших щомісячних рубрик - порівняльні випробування автомобілів одного класу різних брендів. Мета подібних тестів - до кінця року виявити найбільш оптимальний автомобіль для експлуатації в російських умовах. Вже була проведена оцінка конкурсантів по ергономіці і комфорту, позашляховим якостям, експедиційним якостям і співвідношенню ціна-якість.

Червень не став винятком, і в цьому місяці були проведені випробування декількох найбільш популярних позашляховиків (вартістю не вище 1. 2 мільйонів рублів) за місткістю багажного відділення. Результати виявилися цілком передбачувані - в цій "номінації" впевненим переможцем виявився UAZ Patriot.

У багатьох випадках місткість багажника не грає особливої ​​ролі при виборі покупцем автомобіля, і фраза дилера, що пропонує купити в кредит УАЗ - "зате який у машини багажник" - викликає тільки роздратування.Але для тих, кому позашляховик необхідний саме для транспортних функцій, місткість залишається першорядної характеристикою. Вона важлива і в подорожах, і в експедиціях в місця, де дорожня мережа знаходиться в жалюгідному стані або взагалі відсутнє.

Окреме питання стосується того, як насправді правильніше вимірювати місткість багажного відділення. Методика експертів-представників різних виробників відрізняється кардинально - або обсяг вимірюється "до стелі", або до нижніх віконних крайок. Найбільш звична в Росії - остання методика, але в даному порівнянні це не має ніякого значення, так як УАЗ Патріот впевнено виграє в будь-якому випадку. Його корисний об'єм досяг величини 720 літрів, що майже на двісті одиниць більше, ніж у найближчого конкурента по цій характеристиці - SsangYong Kyron.

Цікаво відзначити, що відмінні характеристики вантажоперевезення абсолютно не впливають на комфортність пасажирів в салоні. Цього вдалося досягти завдяки вдалій компонування машини в цілому.