Трейлер сьомого епізоду «Зоряних воєн» доступний в інтернеті

За повідомленням interfax. ru, трейлер сьомого епізоду "Зоряних воєн" викладений у Всесвітню павутину. Першими його змогли побачити користувачі iTunes, а потім він був доданий і на YouTube.

В травні цього року стартували зйомки самого очікуваного фільму 2015 року "Зоряні війни. Епізод VII: Пробудження сили". Знімальні майданчики розмістилися в Об'єднаних Арабських Еміратах, Ірландії та лондонської кіностудії Pinewood.

Правовласником "Зоряних воєн" є компанія Disney. Для підігріву інтересу до фільму все знімальні процеси зберігаються в суворій таємниці. Такий конфіденційністю не володів жоден фільм. Так, над місцями зйомок заборонені польоти, а всі представники знімальної групи, включаючи масовку, під час роботи на майданчиках заклеюють камери мобільних телефонів спеціальною плівкою.

Прем'єрний показ нового фільму призначений на 18 грудня наступного року. Фанати "Зоряних воєн" побачать в новому епізоді своїх улюблених акторів з перших фільмів: Харрісона Форда, Марка Хемілла, Керрі Фішера.

Декількома днями раніше компанією Disney був анонсований трейлер до нового епізоду тривалістю 88 секунд, після чого в інтернеті стали з'являтися фальшиві ролики до "Зоряних воєн".

Зоряні війни: Епізод 7 - Русский трейлер