Туристичний рейтинг регіонів Росії 2015

Туреччина і Єгипет стали "забороненим плодом", але не біда. У Росії теж є місця, де можна відпочити так, щоб гаманець не сильно "схуд" і надовго залишилися приємні враження.

Зорієнтуватися, куди відправитися на відпочинок, допоможе туристичний рейтинг російських регіонів , складений центром інформаційних комунікацій "Рейтинг" у співпраці з журналом "Відпочинок в Росії".

Дослідники відбирали регіони за кількома критеріями: екології, рівнем розвитку турбізнесу, рівнем злочинності, обороту туристичних послуг, популярності регіону у російських і зарубіжних гостей, туристичної унікальності, станом транспортної та соціальної інфраструктури та інтернет-популярності регіону як туристичного бренду.

Кращі і гірші туристичні регіони Росії

Краснодарський край ще довго зможе утримувати першість в рейтингу, завдяки перетвореному в туристичну "цукерку" місту Сочі. Там можна і 2016 рік зустріти в Олімпійському парку і влітку на пляжі засмагнути не гірше, ніж в Анталії. Однак і Крим, коли буде вирішене питання з електроенергією і будівництвом моста, може стати російської туристичною Меккою. А ось регіони, які опинилися на останніх місцях, навряд чи зможуть похвалитися великою кількістю гостей, поки не вирішать питання з розвитком інфраструктури, криміногенною ситуацією і високими цінами на квитки.