Топ найдорожчих банківських брендів світу

Британська консалтингова компанія Brand Finance регулярно дає оцінку вартість різних брендів. Щорічний рейтинг Brand Finance Banking 500 - це топ найдорожчих банківських брендів світу . Ми пропонуємо Вашій увазі десятку лідерів.

10. China Construction Bank (CCB) - це один з найбільших банків Китаю. Заснований 1 жовтня 1954 року народження, він спочатку носив назву "People's Construction Bank of China". Своє теперішнє ім'я, що стало успішним брендом, оціненим в $ 15, 4 млрд., Банк отримав в 1996 році.

9. Bradesco - це найбільший приватний банк Бразилії. Banco Bradesco (BBD) - один з лідерів фінансового ринку Південної Америки, що функціонує з 1943 року. Бренд оцінили в $ 15, 6 млрд.

8. BNP Paribas - європейський лідер на ринку банківських і фінансових послуг. На думку експертів агентства Standard & Poor's, BNP Paribas - один з шести найсильніших банків в світі. Штаб-квартири банку є в Парижі, Лондоні і Женеві. Вартість бренду - $ 16, 8 млрд.

7. American Express - один з найзнаменитіших фінансових брендів американського походження, який експерти Brand Finance оцінили в $ 18, 2 млрд. American Express знаменитий кредитними та платіжними картами, а також своїми дорожніми чеками. Штаб-квартира AE розташована в Нью-Йорку.

6. Citi - це бренд найбільшої міжнародної корпорації Citigroup, вартістю $ 18, 6 млрд. Банк є одним із всесвітніх лідерів у сфері фінансового обслуговування. Загальна вартість активів банку становить понад 1, 9 трильйона доларів. Citigroup є первинним дилер цінних паперів казначейства США.

5. Chase - відомий бренд компанії JPMorgan Chase, оцінений Brand Finance в $ 18, 9 млрд. Одна з найстаріших і впливових фінансових корпорацій за версією журналу Forbes також є найбільшою публічною компанією світу. Штаб-квартира JPMorgan Chase розташована в Нью-Йорку.

4. Santander - це єдиний іспанський бренд, який увійшов в першу десятку, з вартістю $ 19, 9 млрд, за оцінками експертів Brand Finance. Banco Santander є найбільшим банком Іспанії та має один з найвищих показників капіталізації в єврозоні (близько 70 млрд євро). Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Сантандер (Кантабрія).

3. Bank of America - це найбільший американський холдинг за кількістю активів. За версією Forbes банк входить до трійки найбільших компаній світу. Bank of America пропонує широкий спектр фінансових послуг як приватним клієнтам, так і юридичним особам. Вартість бренду $ 22, 9 млрд.

2. Wells Fargo - американська компанія, що надає різні послуги в сфері фінансів і страхування, працює на ринках США, Канади, а також Пуерто-Ріко. Незмінно входить до рейтингу Fortune 1000, що включає найбільші компанії США, ранжирування за рівнем доходів. Бренд оцінений в $ 23, 2 млрд.

1. HSBC - це британський банк, який зумів піднятися в лідери з третього місця, яке він зайняв у минулому році. Заснований ще в 1865 році в Гонконгу для обслуговування торгових операцій між Китаєм і Європою, банк носив найменування Hongkong and Shanghai Banking Corporation. Після придбання британського банку Midland штаб-квартира HSBC була перенесена в Лондон. Вартість бренду експерти оцінили в $ 25, 6 млрд.

Серед російських компаній, чиї бренди потрапили в Brand Finance Banking 500, числяться Сбербанк, який посів 17-е місце, а також ВТБ (87-е місце), Банк Москви (190 е місце), Росбанк (294-е місце), «Уралсиб» (399-е місце), Транскредитбанка (429-е місце), Номос-банк (433-е місце), «Зеніт» (439-е місце) і банк «Відродження» (469-е місце).