Топ переваг і відмінностей гейзерній кавоварки

Популярні в Європі недорогі гейзерні кавоварки можна з легкістю придбати і в Росії. Однак вітчизняні покупці не особливо звертають увагу на подібні моделі. І дуже даремно. Незважаючи на такий метод приготування напою, гейзерная модель надає користувачеві більше комфорту.

Як працює кавоварка

Конструкція обладнання являє собою металеву ємність з декількома перегородками, які поділяють рідина і кавову гущу. Принцип роботи обладнання дуже простий. Вода багаторазово проходить через мелену каву, насичуючись його смаком і ароматом. В результаті ви можете насолодитися смачним, ароматним напоєм, завареним краще, ніж в крапельної моделі.

У чому полягає відмінність

Перше - це вартість. Гейзерні кавоварки недорогі, проте, це не єдина відмінність. Так, в крапельних моделях кави заварюється без тиску пари або гарячої води. Рідина просто проходить через мелену каву, стікаючи в спеціальну ємність.

У той же час примусове проходження води забезпечує кращу якість заварювання напоїв. До речі, гейзерні дозволяють заварювати не тільки каву, але і чай. Це робить їх універсальним обладнанням для будь-якої кухні. Ви зможете зробити смачний трав'яний настій або ароматний чай.

Ще одна перевага гейзерних моделей - відсутність швидко зношуються робочих вузлів.Забудьте про додаткові витрати на частий ремонт, адже кавоварка буде служити вам довгі роки, не втрачаючи своєї функціональності і експлуатаційних характеристик.

Існує два види кавоварок гейзерного типу:

  • електричні. Працюють від мережі.
  • стаціонарні. Заварюють напої при зовнішньому нагріванні корпуса. Використовуються як звичайний чайник.

Для виготовлення кавоварок використовуються різні матеріали. Найчастіше це сталь, кераміка, рідше - скло. Бажано, щоб ручка була зроблена з матеріалів з теплоізоляційними властивостями, щоб при нагріванні був виключений ризик отримання опіку.

Як правильно вибрати таку кавоварку

Сучасні моделі можуть похвалитися різними корисними можливостями. Наприклад, вони можуть підтримувати необхідну температуру готового напою. Звичайно, в такому режимі кавоварка працює недовго, але це все одно дозволяє кави довше залишатися гарячим.

Також на ринку з'явилися модель, оснащені програмними цифровими таймерами і індикаторними лампочками. Готувати напої буде набагато легше і зручніше, якщо ви можете бачити всі деталі на зручному екрані.

Сталеві і керамічні моделі гейзерних кавоварок надають можливість регулювання міцності кави, а також автоматично відключаються після завершення роботи. Це спрощує роботу з технікою. При виборі обладнання уважно вивчайте рейтинги кавоварок, якість матеріалу, з якого виготовлений корпус. Для електро моделей важливо підібрати правильну потужність виходячи з обсягу ємності для води. Чим більше ємність, тим потужніше повинна бути кавоварка, щоб готувати напої можна було швидко і якісно.