Топ-7 найкращих технологічних новинок 2015 року

Комусь рік, що минає запам'ятався різкими перепадами курсу рубля, кому-то - військовою операцією в Сирії і конфліктом з Туреччиною. А ось журнал Time запам'ятав цей рік як багатий на корисні новинки і склав рейтинг найбільш неймовірних винаходів 2015 року.

Представляємо вам топ-7 технологічних новинок, які роблять світ кращим, розумнішим і в деяких випадках - трохи веселіше.

Зміст:

  • 7. Ховерборд
  • 6. Бионические навушники
  • 5. Покращений стетоскоп
  • 4. Дитячий монітор нового покоління
  • 3. Нижня білизна для критичних днів
  • 2. Сковорідка, яка вчить готувати
  • 1. Екологічний автомобіль

7. Ховерборд

Пам'ятайте дошку, на якій Марті Макфлай літав у 2 і 3 частини "Назад в майбутнє"? Скоро вона перестане бути фантастикою. Компанія Arca Space Corporation вже приймає попередні замовлення на ховерборд ArcaBoard, який оснащений 36 потужними вентиляторами і здатний підняти в повітря людини вагою 110 кг на висоту до 30 см. Вартість такого пристрою - 19. 900 доларів. Час роботи поки "підкачало" - всього 6 хвилин, після чого потрібно підзарядка. Та й вага дошки немаленький - 82 кг.

6. Бионические навушники

Якщо ви чуєте нестерпний шум, є два варіанти дій: заткнути вуха, або піти. Але з біонічної навушниками Here Active Listening з'являється третій варіант - відключити шум або зменшити до прийнятного рівня. Процесор пристрою синхронізується з додатком для смартфона, так що користувачі можуть вручну вибрати, які частоти вони хочуть відфільтрувати.Це означає, що ви могли б стояти на платформі метро і вести нормальну розмову, не звертаючи уваги на шум поїзда. Проект на Kickstarter вже зібрав 635. 189 доларів. Самі навушники обійдуться в 200 доларів.

5. Покращений стетоскоп

Є один аспект медицини, який більше мистецтво, ніж наука. Це - спосіб прослуховування серцебиття. Лікарі довгий час покладалися тільки на свої вуха і пам'ять, щоб виявити відхилення від норми за допомогою стетоскопа. Але варто підключити розумний адаптер Eko Core до стетоскопу, як звук серцебиття можна буде завантажити на смартфон. А спеціальний додаток проаналізує аудіо і порівняє його з попередніми записами. Це допоможе лікарям виявити аномалії серцевого клапана, і інші проблеми з серцем, які людське вухо сприйняти не в змозі. А також скоротиться потреба в дорогих тестах, таких як ехокардіографія. Вартість адаптера - 199 доларів.

4. Дитячий монітор нового покоління

Чи всі в порядку з дитиною? На це питання відповість пристрій Sproutling. Воно прикріплюється на тіло малюка і в режимі реального часу відстежує частоту серцевих скорочень, температуру і стан тіла і повідомляє батьків, за допомогою мобільного додатку, якщо є привід для тривоги. Вартість замовлення Sproutling - 299 доларів.

3. Нижня білизна для критичних днів

Багато років жінки намагалися уникнути появ плям на нижній білизні під час менструації. В основному, вони мусили покладатися на одноразові прокладки, тампони і менструальні чаші. Але тепер з'явилися труси Thinx, які оснащені чотирма шарами антимікробної, вбирає тканини. Їх можна використовувати багаторазово. Є варіанти для "легких днів" (вбирають як половина тампона), для "середніх" (як один тампон) і для рясних місячних (поглинання - як у двох тампонів).Заслужене третє місце в списку кращих винаходів 2015 року Вартість пари таких трусиків (стрінги і сліпи) - 24 долари.

2. Сковорідка, яка вчить готувати

Pantelligent - винахід-знахідка для недосвідченого кухаря. Після того, як ви знайдете рецепт в додатку для смартфона, сковорідка, оснащена спеціальним датчиком тепла, використовує Bluetooth, щоб виводити інструкції з приготування страви в режимі реального часу на екрані мобільного. Ви будете точно знати, коли потрібно перевернути м'ясо, наприклад, щоб вийшов стейк середньої прожарювання. Ціна "розумної сковорідки" - 199 доларів.

1. Екологічний автомобіль

Автомобіль Tesla Model X, представлений у вересні 2015 року - перший в світі розкішний електричний позашляховик. Він може пройти 400 км на одній зарядці. Особливості авто: футуристичні задні двері, які відкриваються як крила птаха, розгін до 96 км за 3. 2 сек. і потужність від 259 л. с. до 772 л. с. Вартість електро-кросовера - 130 тисяч доларів, продажі почнуться в 2016 році.