Топ-7 мотивуючих стимулів для схуднення

В боротьбі із зайвою вагою, прекрасна половина людства готова піти на все, однак знаходяться і ті, кому не вистачає стимулу. Щоб боротьба із зайвою вагою йшла успішно, важливо знайти мотивацію, і результати схуднення незабаром стануть видні неозброєним оком.

Зміст:

  • Сама собі літописець
  • Дорога помада після обіду
  • Як хочеться закохатися!
  • Разом весело стройнеть
  • Музичний супровід
  • Зелень - важливий продукт
  • Солодке життя

Сама собі літописець

В "харчовому" щоденнику фіксуйте особисті досягнення і промахи, ведіть список всього з'їденого з урахуванням калорійності , поставте мету і намітьте "фігуру своєї мрії". Після позбавлення від "надлишків", продовжуйте вести щоденник, щоб вивести найефективнішу дієту для свого організму.

Дорога помада після обіду

В престижному косметичному магазині або бутіку купите собі дорогий блиск для губ або помаду модного і відомого бренду. Після прийому їжі наносите косметику на губи. Намагаючись зберегти її на губах довше, ви будете намагатися обходитися без перекусів і з часом перестанете звертати увагу на спокусливі ласощі.

Як хочеться закохатися!

Виберіть собі об'єкт пристрасті - бажано недоступний і недосяжний - і закохаєтесь в нього ... сумирно. Любовні негаразди стимулюють гру гормонів і, отже, обмін речовин так, що про обіди ви і не пригадаєте.

Разом весело стройнеть

Добре, якщо у вашому оточенні є колега або подруга, яка теж худне і легко прощається з кілограмами. Можливо, вона зможе поділитися з вами слушною порадою або списком самих низькокалорійних продуктів. Змагальний момент мотивує вас до того, щоб менше їсти, більше пити і худнути.

Музичний супровід

Для сервірування столу використовуйте посуд синього кольору - він знижує апетит. Готуйте страви невеликими порціями. Сідаючи за стіл, включіть музику і повільно пережовувати їжу. Через кілька днів ви перестанете переїдати, а стрілка вагів почне рухатися в бік заповітної цифри.

Зелень - важливий продукт

, які вже скучили взимку по вітамінам, навесні ми з задоволенням вирушаємо на ринок, щоб купити першу свіжу зелень з грядок. Черемша, цибуля, зелене листя салату ... У них мало калорій, вони багаті вітамінами і мінеральними речовинами, а баластні речовини добре насичують організм. Використовуючи в їжу багато зелені, ви станете помічати, що поступово втрачаєте вагу.

Солодке життя

Тістечка та торти підсолодять життя, але зроблять будь-яку дієту найдаремнішою, тому про них треба забути. Однак повністю відмовлятися від ласощів не варто, просто треба знати їм міру. Можна дозволити собі натуральний ягідний мармелад або пастилу.