Топ-7 найпопулярніших туристичних напрямків 2016 (national Geographic Traveler)

Куди жителю Росії поїхати відпочивати з домочадцями або в гордій самоті? Можна розробити власний маршрут, а можна скористатися рекомендаціями журналу National Geographic Traveler, який опублікував рейтинг кращих місць для відпочинку в 2016 році.

Ось топ-7 найпопулярніших туристичних напрямків в нинішньому році.

Зміст:

  • 7. Глазго, Шотландія
  • 6. Парки Брауна, Великобританія
  • 5. Східний Бутан
  • 4. Річка Дунай
  • 3. Бермудські острови
  • 2. Ріо-Гранде-ду-Норте, Бразилія
  • 1. Кот д'Ор, Бургундія, Франція

7. Глазго, Шотландія

Цінителі сюрреалістичного дизайну можуть відвідати всесвітньо відому студію Тіморус Бістіз, засновану в 1990 році. З дітьми добре гуляти по ботанічним садам Глазго, в яких знаходяться рідкісні види рослин, а з коханою людиною - відвідати виставу в старовинному Королівському театрі (відкритий в 1867 році). Майстрам шопінгу можна пропустити похід в Вест-Енд - осередок модних бутиків, барів і дорогих клубів. Любителям природи варто відправитися на озеро Лох-Ломонд, яке входить в число найкрасивіших озер для відпочинку в світі.

Коли їхати: з березня по травень, щоб помилуватися на весняні квіти і потрапити на фестиваль Майфест, де у всіх формах представлена ​​культура Шотландії.

6. Парки Брауна, Великобританія

Ландшафтний дизайнер 18-го століття Ланселот Браун спроектував понад 200 садів в Британії.Його кращими творами вважаються: сади навколо Бленхаймского палацу (де народився Уїнстон Черчилль), парк навколо Берлі-хаус в графстві Лінкольншир, парк, що оточує маєток Чатсуорт і парк Стоу в Південній Англії, оточений 28 церквами. Всі ці парки з блискучими озерами, звивистими доріжками і доглянутими газонами просто створені для відновлення душевної рівноваги.

Коли їхати: з травня по серпень.

5. Східний Бутан

Буддійська "Країна дракона-громовержця" нечасто бачить іноземців, завдяки своєму високогірного розташуванню. Тут не можна продавати і курити тютюн (штраф 175 євро), зате можна купити прекрасні вироби з шовкової парчі і покуштувати місцеву страву хемадаці - свіжий перець чилі і старий сир з молока яків (часто подається з червоним рисом). Їли ви готові їхати в Бутан, то приготуйтеся до великої кількості чилі в їжі. А ще до відсутності світлофорів в столиці Тхімпху. Замість них в середині основних перехресть є дерев'яні кабінки в стилі пагод, з яких поліцейські театральними жестами управляють потоком машин.

Коли їхати: з березня по травень і з вересня по листопад, щоб побачити великі релігійні свята, в тому числі Гом Кора в березні і День пришестя Будди в листопаді.

4. Річка Дунай

Дунай - одна з кращих річок для круїзів в світі. Круїзи по Верхнього Дунаю зазвичай проходять між Нюрнбергом (Німеччина) і Будапештом (Угорщина), через дунайську долину Вахау (Австрія) і Братиславу (Словаччина). Круїзи по Нижньому Дунаю зазвичай проходять на схід від Будапешта до Чорного моря, через територію Угорщини, Хорватії, Болгарії, Сербії і Румунії.

Коли їхати: круглий рік. З середини листопада до кінця грудня можна відправитися по Дунаю на різдвяні ринки в Нюрнберзі, Регенсбурзі та Відні.

3. Бермудські острови

потопає в зелені, сонячному світлі і мають у своєму розпорядженні до ліні і неробства. Зупинитися можна в готелі Кембридж Бічез Резорт і Спа, який оточений чотирма пляжами. Кожен номер тут виконаний в стилі котеджів і має унікальний декор. А ще тут є котедж, який "прожив" 300 років.

Коли їхати: березень-квітень для спостереження за китами; з травня по вересень, коли їхня мета - поніжити тіло на теплому пляжі; з листопада по квітень - туристів менше, ціни на екскурсії нижче.

2. Ріо-Гранде-ду-Норте, Бразилія

В Бразилії, де в лісах вистачає диких мавп, а вже пляжів ставок-гати, штат Ріо-Гранде-ду-Норте готовий показати, що він сонячніше і пляжістее інших. Він славиться вирощуванням кешью і манго, а також розвиненою туристичною інфраструктурою. У місті Натал можна відвідати музей Палата Каскуду, в якому знаходяться археологічні знахідки і знаряддя індіанців і першокласні пляжі: Понта-Негра, Жакума, Женіпабу і Піпа.

Коли їхати: круглий рік.

1. Кот д'Ор, Бургундія, Франція

Перші виноградники в цій області садили ще римські легіонери. І уродженці тутешніх місць наполягають, що немає місця у Франції з винними традиціями, що мають більш глибоке коріння ніж в Кот д'Ор. Кажуть, що тут виробляють найкращі вина в світі. Поспостерігати за процесом виготовлення вина можна в замку Кло-де-Вужо, який знаходиться біля міста Бон.

Коли їхати: в липні, щоб потрапити на Міжнародний фестиваль барокової опери (проходить в Боні).