Топ-7 головних тенденцій 2014 року в сфері туризму

Нинішній рік тільки почався, але багато росіян вже активно планують відпустку. А значить, саме час вивчити головні тенденції 2014 року в сфері туризму .

Культурні та спортивні події, курси валют, політична обстановка - всі ці фактори впливають на вартість відпочинку і привабливість тих чи інших туристичних напрямків.

Зміст:

  • 7. Зростання популярності російських курортів
  • 6. Рік італійського туризму
  • 5. Зростання популярності пам'ятників Першої світової війни
  • 4. Вибір на користь екзотики
  • 3. Повернення до Єгипту
  • 2. Послаблення візового режиму
  • 1. Розвиток туризму в країнах СНД

7. Зростання популярності російських курортів

Чорноморське узбережжя Кавказу стає знаменитим на весь світ, завдяки Олімпіаді в Сочі. Причому, крім літнього відпочинку влади регіону планують активно розвивати гірськолижне напрямок. Ну а в сукупності з падінням рубля по відношенню до євро і долара відпочинок в Росії стає трохи більш доступним, ніж тури, наприклад, в Європу та інші країни світу.

6. Рік італійського туризму

В листопаді 2013 року було прийнято рішення про проведення року російського туризму в Італії, а також року італійського туризму в Росії. Мета проекту - збільшення числа приїжджих в обох напрямках. Завдяки досягнутій угоді, видача італійських віз росіянам буде максимально оперативної.

5. Зростання популярності пам'ятників Першої світової війни

У 2014 році ми будемо з сумом відзначати 100 років від дня початку першого з наймасштабніших воєнних конфліктів в історії. Найбільші військові музеї країн-учасниць Війни готують пам'ятні виставки та заходи. Слід очікувати, що значно виросте туристичний потік до місць великих битв. Влітку тисячі туристів збираються відвідати Музей Армії в Парижі, Баварський військовий музей в Інгольштадті, Імперський військовий музей в Лондоні, а також Військово-історичний музей у Відні.

4. Вибір на користь екзотики

Видавництво Lonely Planet опублікувало список з 10 країн, які туристи будуть в найчастіше відвідувати в 2014 році. Як не дивно, але в списку фігурують Антарктида, Бразилія, Мексика, Малайзія, Малаві і Сейшели. На жаль, для росіян ці напрямки залишаються надмірно дорогими.

3. Повернення до Єгипту

Після того, як рекомендації утриматися від поїздки в Єгипет були зняті, тисячі росіян кинулися до улюбленого місця відпочинку. За прогнозами провідних вітчизняних туроператорів Єгипет стане найпопулярнішим місцем відпочинку в 2014 році. Ця африканська держава залишить позаду Таїланд, Італію, Іспанію і Туреччину.

2. Послаблення візового режиму

З 1 січня 2014 року було нарешті запроваджено безвізовий режим між Росією і Південною Кореєю. Влада обох країн чекають, що туристичний потік в обидві сторони зросте в кілька разів. Крім того є підстави сподіватися, що в 2014 році відбудуться зрушення в переговорах про скасування віз до країн Європи.

1. Розвиток туризму в країнах СНД

На раді міністрів закордонних справ країн-членів СНД 2014 рік був оголошений в Співдружності роком туризму.Значні кошти були виділені урядами на розвиток інфраструктури, а значить, нам варто звернути увагу на такі не надто популярні раніше напрямки, як круїзи по Дніпру або катання на гірських лижах в Вірменії.