Топ-7 недорогих аналогів дорогих ліків від грипу і застуди

Чергова "грипозна" хвиля накрила Росію. Легше легкого підхопити інфекцію, вдихаючи крапельки слини і слизу, хто чхнув поруч людини або взявшись за поручень в автобусі. А розрекламовані засоби для профілактики і лікування грипу нині досить недешеві. І далеко не всі знають, що є ефективні недорогі аналоги дорогих ліків, з тим же активною речовиною.

Представляємо вам топ-7 недорогих ліків від грипу , які продаються в більшості аптек. Тільки не забудьте проконсультуватися з лікарем, у кожного засобу є протипоказання. Ціна на препарати вказана на підставі даних з медичних порталів.

Зміст:

  • 7. Таблетки "Ехінацея"
  • 6. Порошок "Інтерферон"
  • 5. Таблетки "Парацетамол" та "Вітамін С"
  • 4. Таблетки "Ібупрофен"
  • 3. Таблетки "Парацетамол"
  • 2. Таблетки "Амброксол"
  • 1. Таблетки "Ремантадин"

7. Таблетки "Ехінацея"

Ціна: від 111 рублів.

Дорогий аналог: "Іммунал".

Ехінацея застосовується для підтримки імунітету при грипі, застуді, фізичному і психічному перевтомі, інфекціях і запаленнях носоглотки і порожнини рота. Замінює "Іммунал", в якому діюча речовина - ехінацея.

6. Порошок "Інтерферон"

Ціна: від 81 рубля.

Дорогий аналог: "Гриппферон".

Краплі для профілактики грипу та простудних захворювань. Всередину організму вони не проникають, розподіляються по слизовій оболонці носа і є перепоною на шляху вірусів.Аналог "Гріппферона" з діючою речовиною інтерферон альфа-2b.

5. Таблетки "Парацетамол" та "Вітамін С"

Ціна: від 8 і 183 рублів відповідно.

Дорогий аналог: "Антигриппин", "Терафлю".

Поєднання "Парацетамолу" і вітаміну С допомагає при початкових ознаках застуди та грипу не гірше, ніж дорогі порошки. Спочатку потрібно випити 1 таблетку "Парацетамолу" (500 мг), а через 5-10 хвилин - розчинити 1/3 шипучою таблетки "Вітамін С" в склянці теплої води. Аналог "антигриппина" з наступними діючими речовинами: парацетамол, хлорфенаміну малеат і аскорбінова кислота і "Терафлю", до складу якого також входять парацетамол, аскорбінова кислота, фенілефрину гідрохлорид і феніраміну малеат.

4. Таблетки "Ібупрофен"

Ціна: від 3 рублів.

Дорогий аналог: "Панадол".

Дієве жарознижувальну, судинозвужувальну і зменшує біль засіб. Дорогим аналогом цих таблеток є "Панадол" з діючою речовиною парацетамол.

2. Таблетки "Амброксол"

Ціна: від 52 рублів.

Дорогий аналог: "Лазолван".

Стимулює відходження мокроти при вологому і сухому кашлі. Допомагає не тільки при грипі, але і при гострому і хронічному бронхіті, пневмонії, бронхоектази і бронхіальній астмі. Якщо вам призначили дорогою "Лазолван" з діючою речовиною амброксол, замініть його "Амброксол" і не кашляйте.

1.Таблетки "Ремантадин"

Ціна: від 67 рублів.

Дорогий аналог: "Ремантадин".

Це противірусний ліки - аналог популярного і перевіреного часом "Ремантадин" з однойменною діючою речовиною. Воно найбільш дієво в перші "грипозні" дні і підходить для дітей старше 7 років, і для дорослих.

Який би препарат не порекомендував вам лікар, пам'ятайте, що переносити грип на ногах - не тільки неетично по відношенню до оточуючих (хворий може заразити ще десяток чоловік), але і погано для організму. Підвищується ризик ускладнень, а тривало хворіти в наші дні - занадто дороге незадоволення.