Топ-7 безкоштовних навчальних програм для android

Новий навчальний рік - час відкласти мобільні ігри і завантажити на телефон або планшет додатки для навчання. У Google Play є безліч відмінних програм, що полегшують життя школярів і студентів.

Представляємо вам топ-7 безкоштовних навчальних програм для Android , які стануть в нагоді тим, хто день за днем ​​"гризе граніт науки".

Зміст:

  • 7. Evernote
  • 6. Duolingo
  • 5. Todoist
  • 4. Squid
  • 3. Граматика російської мови
  • 2. Translate. Ru
  • 1. NeuroNation

7. Evernote

Ця програма дозволяє створювати мультимедійні замітки і записники (як спосіб організувати замітки). Можна робити аудіозаметкі (із записом лекцій в класі), і додавати в замітку фотографії навчальної дошки або слайдів. Створену записну книжку можна "перекинути" на комп'ютер для подальшого редагування або відправити посилання на неї другу, який зможе відкрити її в браузері. При цьому йому не доведеться встановлювати Evernote.

6. Duolingo

Ця програма була названо "кращим з кращих" в 2013 році за версією редакції Google Play. І в 2014 році воно увійшло до списку найбільш скачуваних програм з категорії "Освіта". Duolingo дозволяє легко і цікаво вивчати іноземні мови, заробляючи трофеї у міру просування від рівня до рівня. Російські користувачі можуть вивчати англійську і німецьку мови.

5. Todoist

Менеджер завдань з дуже простим інтерфейсом. Дозволяє розпланувати свій день і позначити вже виконані завдання.Існує також настільний додаток Todoist, так що ви можете синхронізувати завдання між платформами.

4. Squid

Використовуючи цю програму можна залишати рукописні замітки за допомогою пальця, стилуса або активного пера. Squid дозволяє імпортувати картинки, малювати фігури і додавати друкований текст до рукописного. Нотатки можна об'єднувати в блокноти та переміщати частини тексту між блокнотами та сторінками. Нотатки експортуються в форматах в PDF, JPEG і PNG. Створені в Squid малюнки можна транслювати на проектор або телеекран за допомогою технології Miracast або цифрового медіаплеєра Chromcast, що зручно для проведення презентацій.

3. Граматика російської мови

Входить до рейтингу найпопулярніших навчальних безкоштовних програм в Google Play. Розробники за допомогою таблиць і схем виклали основні правила граматики російської мови. Цей навчальний посібник стане в нагоді не лише учням, а й їхнім батькам і вчителям. Для роботи програми не потрібно підключення до Мережі. Вона дозволяє налаштовувати розмір шрифту і зберігати дані в обране. Фрагмент з посібника можна розмістити в соціальній мережі, щоб, наприклад, виграти суперечку з однокласниками, які впевнені, що "олов'яний", "дерев'яний" і "скляний" пишуться з одного "н".

2. Translate. Ru

Зручний перекладач, який дозволяє вимовляти, а не набирати слова або фрази, і потім прослуховувати переклад. Можна переводити як окремі слова, так і СМС-повідомлення, повний текст, і цілий сайт. Програма запам'ятовує останні 50 перекладів і дозволяє переглядати їх в офлайн-режимі. У безкоштовної версії для перекладу потрібне підключення до Інтернету.

1. NeuroNation

В ігровій формі дозволяє тренувати пам'ять, логіку і концентрацію уваги (окремо або всі разом).Користувачеві пропонується вирішити одну з 60 завдань, від простої до складної. NeuroNation інформує "господаря" про прогрес, а також сильних і слабких сторонах. Це допоможе залишатися мотивованим, і побачити поліпшення від навчання. Вправи, пропоновані NeuroNation, розроблені у співпраці з провідними міжнародними вченими, на основі успішних експериментів. Тренування мозку буде корисна і дорослим, вона є профілактикою хвороби Альцгеймера і дозволяє мінімізувати стрес на робочому місці.