Топ-7 фактів про секс у похилому віці

З віком часто приходить не тільки мудрість, але і проблеми з еректильною функцією, зниженням рівня тестостерону і сухістю в інтимній зоні. Разом або окремо ці проблеми можуть поставити жирний хрест на сексі. Але немає підстав впадати в зневіру. Є багато аспектів сексу, які з роками стають дедалі краще. Ось топ-7 фактів про секс у похилому віці.

Зміст:

  • 7. Секс приносить більше задоволення
  • 6. Партнер (ша) знає, як зробити приємність
  • 5. Роки сексу з постійним партнером знижують ризик впасти в депресію
  • 4. Медикаменти впливають на сексуальні можливості
  • 3. Слабшають м'язи тазу
  • 2. Безсоння може серйозно пошкодити сексуального життя
  • 1. Раптовий секс вже не такий привабливий

7. Секс приносить більше задоволення

Люди похилого віку можуть займатися сексом рідше в порівнянні з днями молодості, зате вони отримують при цьому більше задоволення. Згідно з даними дослідження, опублікованого в American Journal of Medicine, дві третини жінок похилого віку (в тому числі старше 80 років) були задоволені своїм сексуальним життям. При цьому 67% літніх жінок повідомили, що у них були оргазми більшу частину часу або завжди під час сексу, що привело дослідників з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго до висновку, що секс дійсно стає краще з віком.

6. Партнер (ша) знає, як зробити приємність

Досвід проходить довгий шлях, коли справа стосується якісного сексу.В цьому випадку у жінок і чоловіків у віці від 40 років і старше є велика перевага. Більшість людей впевнені, що кращий секс буває в молодості, але це часто не відповідає дійсності. Коли люди молоді, вони, цілком ймовірно, кохаються з таким же молодим і тому недосвідченим партнером. А літня людина вже знає, що любовна гра повинна приносити задоволення обом сторонам. Він хоче порадувати не тільки себе, але і партнера, і отримує величезне задоволення, переконавшись, що йому це вдалося.

5. Роки сексу з постійним партнером знижують ризик впасти в депресію

Сперма містить окситоцин і серотонін - два гормону-антидепресанту. Численні дослідження показали, що жінки, в тіло яких потрапляла одна і та ж сперма на регулярній основі, мають більш низький рівень депресії і більш високі рівні радості і щастя. Про це повідомляє Стефані Макклеллан, доктор медичних наук, лікар-гінеколог з Ньюпорт-Біч, штат Каліфорнія.

4. Медикаменти впливають на сексуальні можливості

Одна з найбільш частих сексуальних скарг, пов'язаних з віком - погіршення потенції. Іноді такий стан є результатом впливу на організм того чи іншого препарату. Чим людина старша, тим більша ймовірність того, що йому потрібно буде приймати ліки на регулярній основі. До числа препаратів, часто викликають проблеми з потенцією, відносяться тіазидні діуретики і бета-блокатори старого покоління (НЕ кардіоселективні). При виникненні будь-яких небажаних побічних ефектів при прийомі нових ліків важливо повідомити свого лікаря. Він призначить альтернативне лікування (якщо є така можливість), яке не вплине на сексуальне життя або порекомендує один з кращих засобів для поліпшення потенції чоловіків.

3. Слабшають м'язи тазу

На третьому місці в рейтингу проблем і переваг сексуального життя літніх людей знаходиться поширена жіноча прикрість, пов'язана з падінням рівня естрогену. Це впливає не тільки на статевий потяг і вагінальну мастило. Відбувається ослаблення тонусу м'язів тазового дна, погіршуються відчуття при сексі. Один з варіантів вирішення проблеми - робити вправи Кегеля. Потрібно змусити м'язи тазового дна виконувати руху, які зводять їх разом, а потім піднімають їх вгору. Ось як це зробити. Спустошите сечовий міхур, а потім стисніть м'язи так, немов прагнете перервати сечовипускання. Коли ви видихаєте, постарайтеся звести ці м'язи разом, як якщо б вони були закритими дверима ліфта і потягніть вгору. Потім зробіть вдих, і "розкрийте двері ліфта". Виконуйте в цілому 10 вдихів і видихів, два рази на день протягом 3-х тижнів.

2. Безсоння може серйозно пошкодити сексуального життя

За статистикою американського Національного фонду сну поширеність розладів сну збільшується з віком. І, на відміну від молодих людей, яких вимотує навчання або робота і пов'язаний з цим стрес, у людей поважного віку саме безсоння нерідко є вбивцею жіночого лібідо і чоловічої потенції.

1. Раптовий секс вже не такий привабливий

Сумно, але факт: швидкі і раптові еротичні пориви з роками можуть втратити свою привабливість. Чим старша людина, тим більше йому потрібно часу на те, щоб збудитися, зволожити (для жінки) і досить розслабитися, щоб цілком отримувати задоволення від сексу. Чоловікові вже важче досягти ерекції і партнерці, можливо, доведеться допомогти йому в цьому за допомогою фізичної або оральної стимуляції.Тому літнім партнерам доводиться більше часу відводити на прелюдію або користуватися секс-іграшками, такими як кліторальний вібратор для жінок і стимулятор простати для чоловіків.