Топ-7 компаній, чиї акції перспективні для інвестування

Вкладення в акції, безумовно, - один з найпривабливіших видів інвестування. Такі вкладення часом приносять до 100% річних. Треба тільки правильно вибрати компанію і момент для здійснення угоди.

Експерти російської інвестиційної компанії Freedom Finance визначили найбільш привабливі цінні папери. Вони і увійшли в наш сьогоднішній Топ-7 компаній, чиї акції перспективні для інвестування. Звичайно, придбати самостійно папери іноземних компаній непросто, але можна скористатися допомогою однієї з компаній, що пропонують брокерське обслуговування.

Зміст:

  • 7. ViroPharma
  • 6. Chesapeake Energy
  • 5. OmniVision Technologies Inc.
  • 4. 3D Systems
  • 3. Tesla Motors Inc.
  • 2. Electronic Arts Inc.
  • 1. Google

7. ViroPharma

Акції компанії мають непоганий потенціал зростання в середньостроковій перспективі. Причому, можна говорити про 100% доходу в рік. Компанія займається випуском різких і дорогих лікарських препаратів, завойовуючи все більшу частку на міжнародному фармацевтичному ринку. З 2003 року акції ViroPharma демонструють стабільно висхідну динаміку вартості. Це найперспективніші акції в медичній галузі.

6. Chesapeake Energy

Сланцева революція в США набирає обертів, а, отже, акції компаній, що займаються розробкою та видобутком сланцевого газу, будуть рости. Chesapeake Energy - піонер сланцевої галузі в Штатах. На даний момент акції компанії коштують в 3 рази менше, ніж в 2008 році.Експерти стверджують, що, купивши акції сьогодні, можна заробити до 30% вже до кінця року.

5. OmniVision Technologies Inc.

Аналітики прогнозують зростання вартості акцій компанії мінімум на 25% в середньостроковій перспективі. Спеціалізація компанії - розробка і виробництво сенсорних екранів. Технологія дуже затребувана серед виробників мобільних пристроїв, а сьогодні сенсори починають використовувати і в іншій ніші - Smart TV. Прибуток OmniVision впевнено зростає з 2009 року. Однак ринок ще не до кінця оцінив потенціал компанії, що неодмінно позначиться на котируваннях, викликавши зростання акцій.

4. 3D Systems

Об'ємна друк приходить в нашу реальність з області фантастики. Інновації стають все більш популярним, що відбивається на котируваннях акцій відповідних компаній. Незважаючи на те, що акції 3D Systems сьогодні і так знаходяться на історичному максимумі, напевно паперу ще виростуть в ціні, за оцінками аналітиків, на 25% в найближчі 6-12 місяців.

3. Tesla Motors Inc.

Акції виробника електромобілів напевно привернуть увагу не тільки борців за чистоту екології, а й охочих заробити. Аналітики вважають, що акції компанії можуть вирости в ціні на 100% в середньостроковій перспективі (6-12 місяців). Бренд дуже динамічно розвивається, і частку в Tesla Motors придбали такі гіганти, як Toyota і Google. Діяльність Tesla Motors публічно підтримав Барак Обама. У найближчому майбутньому компанія планує випустити нову модель екологічно чистого авто, ціна якого не буде перевищувати $ 50 тисяч.

2. Electronic Arts Inc.

Потенціал акцій компанії, що займається розробкою кращих онлайн ігор для приставок і комп'ютерів, оцінюється в 30-40% в середньостроковій перспективі. Активне нарощування продажів розважальних програм для планшетів і смартфонів напевно позитивно позначиться на прибутку компанії, що не пройде непоміченим на фондових майданчиках.Висхідна динаміка по акціях Electronic Arts тримається вже близько року і навряд чи зміниться суттєво в найближчому майбутньому.

1. Google

Перший рядок у рейтингу найперспективніших для інвестування займають акції однієї з найбільших компаній США. Аналітики пророкують зростання вартості акцій на 50% протягом найближчих 6-12 місяців. Особливі надії покладаються на початок масових продажів нового гаджета Google glass, яке має розпочатися до кінця нинішнього року.