Топ-6 причин поїхати взимку в Іспанію

Іспанія - країна загадок. Наприклад, у іспанців є така чудова прикмета, що рік буде успішним, якщо ти зустрінеш його в Мадриді. Треба рівно о дванадцятій годині перебувати на площі Пуерта-дель-Соль і під час бою курантів з'їсти 12 виноградинок, загадуючи бажання на кожен удар.

Якщо ви зупинили свій вибір саме на зимовій Іспанії, то можете бути впевнені, що саме ця країна зможе вам запропонувати величезну кількість абсолютно різноманітних видів відпочинку, які, безумовно, припадуть вам до смаку.

Зміст:

  • 1. Екскурсії
  • 2. Новорічні розпродажі
  • 3. Гірськолижні курорти
  • 4. Коста дель Соль
  • 5. Канарські острови
  • 6. Доступні ціни

1. Екскурсії

Огляд різних пам'ятників і історичних пам'яток краще відкласти саме на зиму, так як спека не сильно сприяє екскурсіям.

2. Новорічні розпродажі

Широко відомі новорічні розпродажі в Іспанії давно є притчею во язицех. Саме в грудні місяці організовуються спеціальні новорічні шоп-тури, які допомагають людям зробити відмінний шопінг. Саме в Іспанії завжди легко знайти якісні та стильні товари. А з 7 січня і до закінчення зими є можливість зробити покупки по непристойно низькими цінами.

3. Гірськолижні курорти

Якщо ви фанат слалому, то вас зустрінуть з розпростертими обіймами затишні іспанські гори з їх засніженими спусками і масою додаткових розваг.Траси обладнані самими високоякісними новітніми технічними досягненнями альпіністського ринку. Тривала зима в північних і високогірних регіонах Іспанії надає вам розкішний і постійний сніговий покрив.

Іспанія - одна з найбільш засніжених гірських країн Європи. Зима тут - найкращий час для відпочинку, тому готуйтеся до того, що буде дуже багатолюдно.

4. Коста дель Соль

Коста дель Соль - південь Іспанії, де навіть взимку вічнозелене літо. Це південна частина території Піренейського півострова, яка знаходиться недалеко від Африки. Поїхавши в цю місцевість взимку, ви поринете в атмосферу оксамитового сезону, який триває з кінця осені до початку весни. Температура в цей час буде не нижче 18-20 градусів. Якщо вам здасться, що вода в Середземному морі для вас занадто прохолодна, то можете купатися в окремих готельних басейнах.

5. Канарські острови

Ну і куди ж без Канарських островів? Це просто казка для любителів поніжитися під теплим ласкавим сонечком. Саме тут не звертають уваги на настала зиму, так як курортне життя в даний період грає різноманітними барвами. Кращі готелі Іспанії, які розташовуються на острові, по кишені не тільки Vip, а й середнього класу. Прекрасні пляжі сподобаються всім категоріям мандрівників.

6. Доступні ціни

За ціновою політикою зимова Іспанія привабливіша, ніж африканські країни.