Топ-6 гучних невдач apple в 2014 році

В цій статті розглянемо основні невдачі і проблеми компанії Apple в 2014 році . Компанії з Купертіно не вдалося в минулому році уникнути прикрих провалів і дрібних, і досить великих, оскільки народна мудрість говорить: "Не помиляється той, хто нічого не робить". Ознайомимося ж тут з шістьма найгучнішими невдачами "яблучної" компанії в минулому році.

Зміст:

  • 6. iPad mini 3
  • 5. Проблеми з платіжною системою Apple Pay
  • 4. Проблеми з секретністю
  • 3. Історія з GT Advanced
  • 2. Корпус iPhone 6 і 6 Plus
  • 1. Проблеми з iOS 8

6. iPad mini 3

Насправді девайс 2014 року дуже непоганий, але, якщо не порівнювати його з іншими пристроями цього виробника. Оскільки від другого покоління "Міника" третя генерація не має принципових відмінностей, хіба що наявністю Touch ID, але при цьому варто на 100 $ дорожче. З цієї ж ціною можна придбати перший iPad Air. Є також 5, 5-дюймовий IPhone 6 Plus, який може стати гідною альтернативою iPad mini 3. Тому перспективи маленького планшета виглядають вельми туманно.

5. Проблеми з платіжною системою Apple Pay

Платіжна система для мобільників від Apple, яка дійсно дуже зручна і проста, зустріла на своєму шляху сильну протидію певних торгових мереж, таких як Best Buy і Walmart. Хоча в цьому конфлікті однозначної провини Apple немає, їй все ж необхідно по-іншому вибудовувати відносини зі своїми потенційними партнерами, інакше впровадження цієї перспективної системи істотно сповільниться.

4. Проблеми з секретністю

Минулий рік відзначився найбільшою кількістю різних витоків щодо наступного покоління: iPhone 6, всі вони з часом підтвердилися. Виробничі рендери нового смартфона потрапили на багато ресурсів за чотири місяці до офіційного анонса, а це вже можна вважати серйозною "катастрофою". Такий масштаб витоку даних стався вперше. Компанія навіть домовлялася з охоронними фірмами з Піднебесної, щоб підвищити рівень секретності, але ці кроки були запізнілими, так як інформація вже гуляла по інтернету.

3. Історія з GT Advanced

Розмов про сапфіровому склі, яким повинні були оснащуватися всі пристрої Apple, причому на всіх дисплеї, а не тільки на датчику Touch ID. В результаті цих склом забезпечать лише Watch, яких ще навіть немає в продажу. Але провал пов'язаний з GT Advanced - основним партнером Apple в сфері виробництва сапфіра, оскільки фірма не змогла виконати завдання, яке поставили перед нею купертіновци. Справа закінчилася банкрутством GT Advanced, поверненням вкладених грошей, а Apple довелося шукати нового партнера.

2. Корпус iPhone 6 і 6 Plus

Виявилося, що конструкція нового iPhone 6 вкрай схильна до згинання. Реакція громадськості на це неприємне явище була вельми бурхлива, хоча в Apple запевняли, що проблема не настільки значна, як її насправді підносять. Компанія навіть поширювала інформацію про те, що нібито випадки згинання корпусу відбувалися завдяки випадку. Нам також вдалося дізнатися тут, що чохол для iPhone 6 допоможе знизити ймовірність виникнення такої проблеми, а також зменшить поява на екранах ще нових девайсів численних подряпин.

1. Проблеми з iOS 8

У 2013 році, коли вийшла iOS 7, багатьом не подобався новий дизайн інтерфейсу, а ось основний недолік iOS 8 - це функціонування системи в цілому."Вісімка" виявилася за весь час існування iOS самої гальмує, глючной і незручною. З'являлися проблеми також з установкою додатків. Щоб оновитися "по повітрю" потрібно 5-7 Гб вільного простору, а при скиданні налаштувань в числі видаляються налаштувань виявлялися документи iCloud.