Топ-6 критичних помилок, які щодня здійснюють бізнесмени

Буває так, що навіть вкладаючи багато зусиль і праці, бізнесмени не отримують очікуваного прибутку, а іноді навіть працюють в збиток собі. Дуже часто це пов'язано з тим, що при веденні бізнесу щодня відбуваються неприпустимі помилки, що заважають розвитку і процвітанню своєї справи, і поступово ведуть до закриття фірми. Давайте розглянемо ці помилки.

Зміст:

  • Помилка №1
  • Помилка №2
  • Помилка №3
  • Помилка №4
  • Помилка №5
  • Помилка №6

Помилка №1 > Небажання тестувати. Якщо ви не будете тестувати рекламу, ціни, усні презентації та інше, ви ніколи не дізнаєтеся реальну вартість вашого товару. Діючи за стандартом, ви можете лише припускати, скільки ринок готовий платити за ваш товар або послуги. Змінюйте ціни, рекламу і усне мовлення своїх продавців і робіть висновок з отриманих результатів. Найприбутковіший варіант робіть обов'язковим, і продовжуйте тестувати далі.

Помилка №2

Чи не унікальність. Все частіше магазини піднімаються на основі унікальної пропозиції. Проаналізуйте, яку унікальність має ваш магазин, якщо ще не має - придумайте якесь унікальне відміну. Це може бути цілодобові години роботи, надшвидка доставка, гарантійне обслуговування та інше.

Помилка №3

Чи не заохочення повторних продажів. Якщо у вас вийти переконати вашого покупця протягом 45 днів після першої покупки купити подібний товар або послугу, ви, таким чином, автоматично збільшуєте цінність цього клієнта.Чудовий спосіб різко підвищити доходи і скоротити збитки.

Помилка №4

Ігнорування потреб споживачів. Ви завжди повинні бути в курсі чого хоче ваш клієнт і надавати йому це. Ваші працівники повинні робити те ж саме. Якщо покупці хочуть наднизьку ціну - організуйте її на будь-якому недорогому товарі. Пам'ятайте, задоволений клієнт завжди прийде ще раз, а ось незадоволений клієнт навряд чи відвідає вас повторно, навіть якщо довгий час був постійним.

Помилка №5

Небажання вказувати покупцеві на те, що йому потрібно. Покупець сам ніколи не знайде тих товарів, на які ви знизили ціни, ввели акцію та інше. Необхідно завжди інформувати про такі події із засобів реклами. Закупили надто багато певного товару - прорекламує це і повідомте про знижку на нього найкращим покупцям, оптовим покупцям або покупцям, які готові купити ще один такий же товар.

Помилка №6

Примус покупця до роботи. Як легко можуть покупці орієнтуватися по товарних групах у вашому магазині? Чи можна у вас зробити замовлення товару по телефону? А отримати його поштою?

Облік і усунення цих помилок кардинально змінити ваші продажі. Вчіться на своїх помилках, і беріть все нові висоти.