Топ-5 жінок, що досягли успіху в «чоловічих» професіях

Традиційно в суспільстві професії діляться на "чоловічі" і "жіночі". Вважається, що жінкам пряма дорога в такі сфери, як перукарське мистецтво, учительство, кулінарія, бухгалтерія.

Однак не всі сучасні представниці прекрасної половини згодні миритися з таким станом справ, освоюючи нетиповий рід занять і досягаючи в ньому небувалих висот. Сьогодні ми пропонуємо всім поглянути на Топ-5 жінок, що досягли успіху в "чоловічих" професіях.

Зміст:

  • 5. Марія Еклунд (диригент)
  • 4. Джорджія Босколо (гондольєр)
  • 3. Олена Коста (тренер чоловічої футбольної команди)
  • 2. Карін Стар-Йансон (капітан далекого плавання)
  • 1. Сюзі Вольф (пілот "Формули-1")

5. Марія Еклунд (диригент)

За статистикою, диригентів жіночої статі всього 5-9%. Але Марія Еклунд талантом і завзятістю довела, що справляється зі своєю роботою не гірше за чоловіків. Марія живе в Швеції, але виступає з різними колективами - Симфонічним оркестром Росії, Симфонічним оркестром Стокгольма, Берлінської симфонієти.

4. Джорджія Босколо (гондольєр)

Венеціанська міська асоціація гондольєрів налічує 425 чоловік, в числі яких всього одна жінка. У виборі професії захоплена дівчина пішла по стопах батька, який пишається дочкою. Щоб отримати дозвіл на роботу, Джорджія пройшла 6-місячний курс навчання, а також склала іспити на знання англійської мови, морського права і географії Венеції.

3. Олена Коста (тренер чоловічої футбольної команди)

У Олени великий досвід роботи з жіночими командами, а перед початком роботи з хлопцями вона пройшла стажування в "Челсі" у Жозе Моуріньо. Коста очолює французький клуб "Клермон". А місце головного тренера крім неї претендували 120 кандидатів. До речі, Олена - не єдиний приклад. У 2012 році футболістка і модель тиха Німчич стала тренером чоловічої хорватського клубу "Вікторія (Ваковац)".

2. Карін Стар-Йансон (капітан далекого плавання)

Карін - капітан круїзного лайнера Monarch of the Seas. Корабель Карін - 12-палубний лайнер довжиною 268 метрів. На борт судно приймає 2744 пасажира, а число членів екіпажу перевищує 850 осіб.

Стар-Йансон з дитинства мріяла пов'язати своє життя з морем. Тому вона отримала ступінь бакалавра в судноводінні, провчившись в Технологічному університеті Чалмерса в м Гетеборзі.

1. Сюзі Вольф (пілот "Формули-1")

Дебют Вольфф на "Формулі-1" відбувся в 1992 році. З раннього дитинства дівчина захоплювалася картингом, займаючи призові місця на змаганнях. Але метою Вольфф був великий автоспорт. На сьогоднішній день Сьюзі є тест-пілотом команди "Вільямс". Вона не завжди виступає блискуче, але прагне до успіху і старанно працює, займаючись улюбленою справою.