Топ-5 зігріваючих напоїв

Осінь ... Чудова пора, яка зачаровує нас своїми неймовірними краєвидами. Незважаючи на всю красу природи, люди восени часто хворіють. Це відбувається через зниження імунітету, перепадів температури на вулиці. Щоб трохи підвищити опір організму до інфекцій, потрібно вживати корисне пиття, особливо після перемерзання. Представляє вашій увазі Топ-5 зігріваючих напоїв .

Зміст:

  • 5. Пунш
  • 4. Грог
  • 3. Глінтвейн
  • 2. Гарячий шоколад
  • 1. Чай

5. Пунш

Само слово "пунш" відомо багатьом, але не всі знають, що воно означає. Пунш - це алкогольний зігріваючий напій, який з'явився спочатку в Індії, а не в Англії, як раніше думали. Для його приготування використовують ром, вино, цукор, фруктовий сік і прянощі. Пунш подається гарячим.

4. Грог

У 1740 році напій з'явився завдяки адміралу Вернону, який розпорядився, щоб морякам видавали розбавлений водою ром. Щоб поліпшити смак "коктейлю", хлопці придумали додавати в нього спеції і лимон. Після чого розмішували це питво з чаєм. Ось так і з'явився напій. Для приготування цього грота використовують горілку, чай, воду і цукор. Подавати грог потрібно гарячим.

3. Глінтвейн

Досить популярний напій, основою якого є підігріте вино. У нього додають різні спеції. У класичному рецепті приготування використовують дві прянощі - гвоздику і мускатний горіх.Обов'язкова умова для приготування хорошого глінтвейну - якісне вино. Пам'ятайте, що доводити до кипіння його не можна. Найкраще для глінтвейну підійде сухе вино. Ласуни можуть додати в напій цукор.

2. Гарячий шоколад

Це найсмачніший зігріваючий напій. Традицію пити гарячий шоколад ввели іспанці. З того часу з'явилося багато варіацій приготування цього напою, але основи залишилися незмінними. Готується гарячий шоколад дуже просто. Що потрібно для створення напою? Молоко, цукор, ванілін і плитка шоколаду. Як зробити напій? Довести молоко до кипіння, додати цукор і ванілін. Після чого потрібно відключити вогонь, плитку шоколаду поламати на шматочки, помішуючи додати в солодко-молочну суміш. Ось і все, гарячий шоколад готовий. Цей солодкий, приємний на смак напій подобається і дорослим, дітям. Він зігріє не тільки прохолодною восени, але і суворою зимою.

1. Чай

Це найпопулярніший зігріваючий напій . Для осені найкраще вибирати чай з пряними добавками. Смачним виходить зігріваючий напій з медом і імбиром. Особливо корисний чай з журавлиною.