Топ-5 теплих країн з дешевою нерухомістю

Сучасний ринок нерухомості просто рясніє елітними квартирами і віллами в найпопулярніших курортах. Однак цю розкіш може дозволити собі не кожен. Однак ряд міст і теплих країн, де можна придбати "курортну" нерухомість за демократичною ціною, все ж таки присутня.

Зміст:

  • 1. Острів Маргарита
  • 2. Домініканська Республіка
  • 3. Калабрія (Італія)
  • 4. Панама
  • 5. Туреччина

1. Острів Маргарита

Розташований на території Венесуели, він є одним з найбільш демократичних варіантів для покупки нерухомості. Середньостатистична двокімнатна квартира тут обійдеться потенційному покупцеві приблизно в 80 000 євро. Втім, з огляду на те, що продаж нерухомості на острові йде активно, експерти прогнозують подальше збільшення вартості місцевого житла.

2. Домініканська Республіка

Ще один демократичний варіант житла на Карибському узбережжі - Домініканська Республіка. На території цієї країни можна придбати як апартаменти або віллу, так і невелику квартиру. Крім того, комунальні платежі за домініканське житло є відносно недорогими, та й саме проживання (Інтернет, продукти харчування, проїзд) коштує не дуже великих грошей.

3. Калабрія (Італія)

Цей невеликий італійський містечко ніяк не можна виключити з ринку доступною пляжної нерухомості! Не кажучи вже про те, що більшість будиночків розташовуються ... прямо на пляжі.Середньостатистичні апартаменти з однією спальнею площею 70 квадратів коштуватимуть близько 70 000 євро.

4. Панама

Низькі ціни, м'який клімат, багата інфраструктура, полегшений візовий режим - ось далеко не повний перелік "плюсів" і приводів до того, щоб придбати а Панамі об'єкт нерухомого майна. Крім того, економічна ситуація тут явно йде вгору: на 2014 рік планується завершення робіт по збільшенню пропускної спроможності Панамського каналу, що збільшить приплив іноземного капіталу в країну.

5. Туреччина

Цю теплу країну багато хто знає як територію з м'яким тропічним кліматом і улюблене місце відпочинку росіян. Однак на цьому особливості країни не обмежуються - можна купити нерухомість в Туреччині за досить низькою ціною . Наприклад, непогана двокімнатна квартира може коштувати навіть менше, ніж 50 000 євро.