Топ-5 транспортних засобів майбутнього

Одним з важливих атрибутів будь-якого фільму, дія якого розгортається в майбутньому, - це транспорт, абсолютно немислимий в наш час. Але зі швидкістю розвитку сучасних технологій майже всі види транспорту, що виникли в фантазіях сценаристів, можуть в найближчому майбутньому опинитися для нас реальністю.

Зміст:

  • 1. Автоматизовані таксі
  • 2. P. I. E. T. - електричний трицикл майбутнього
  • 3. EN-V (Electric Networked-Vehicle - "Мережевий електромобіль")
  • 4. Надзвуковий пасажирський літак А-2
  • 5. Потяги на магнітній подушці

1.

Автоматизовані таксі

Капсули, призначені для перевезення пасажирів по строго визначеними маршрутами з можливістю зупинки в будь-якому потрібному місці. Управляти такими капсулами буде комп'ютер, який буде погоджувати маршрути всіх таксі для виключення можливості зіткнення. Швидкість такого транспортного засобу планується близько 50 км / год, а вартість проїзду обіцяє бути не вище, ніж проїзд в звичайному автобусі.

2.

P. I. E. T. - електричний трицикл майбутнього

Це один з численних проектів екологічно чистого транспорту. Являє собою щось середнє між автомобілем і мотоциклом, і гармонійно поєднує в собі їх переваги. Двигун трицикла вбудований в колеса, енергія ж надходить з акумулятора, розташованого під сидінням.

3.

EN-V (Electric Networked-Vehicle - "Мережевий електромобіль")

EN-V являє собою двомісний автомобіль, спроектований в першу чергу з метою вирішення проблем автомобільних пробок і парковок.Не залишаються осторонь і екологічні питання міста, так як EN-V не вимагає використання в якості палива нафтопродуктів, що усуває проблему шкідливих викидів. Джерелом енергії буде служити літій-іонна батарея.

4. Надзвуковий пасажирський літак А-2

Як і в багатьох інших транспортних проектах, в першу чергу розробники приділяли увагу екологічності літака. Паливом для нового виду транспорту послужить водень, відповідно викиди становитимуть по своїй суті водяна пара, при цьому швидкість його буде досягати 5 Мах.

5. Потяги на магнітній подушці

Цей наземний транспорт, за задумом розробників, буде розвивати швидкість трохи меншу, ніж літаки, яка складе близько 600 км / год. По суті ці поїзди можна назвати наземним транспортом з невеликою натяжкою - вони будуть "парити" на висоті кількох сантиметрів над рейками, і в цьому проміжку буде утворено сильне магнітне поле. Саме така технологія дозволяє розвивати величезну швидкість за рахунок зменшення тертя.

Автор: Олена Каштанова