Топ-5 підводних гаджетів для плавання і дайвінгу

Якщо ви любите плавати під водою, то не варто відмовляти собі в дрібних земні радощі. Наука не стоїть на місці, і на ринку з'явилося безліч гаджетів, здатних зробити занурення в морські глибини ще більш цікавим. Представляємо список підводних гаджетів , яким і солона і прісна вода дарма.

Зміст:

  • 5. Водонепроникний чохол для iPhone
  • 4. Підводний плеєр
  • 3. Підводна рація
  • 2. Підводна камера
  • 1. Маска з вбудованою камерою

5. Водонепроникний чохол для iPhone

Тепер щасливий власник iPhone може не розлучатися зі своїм дорогоцінним придбанням, навіть спускаючись під воду. Їх улюбленець в надійної броні здатний витримати від 2 до 10 метрів глибини, залишаючись в робочому стані від 1 до 10 годин (залежить від рівня захисту чохла). Є навіть чохли з відсутньою передньою стінкою, що аж ніяк не заважає їх працездатності. Адже екран iPhone водонепроникний сам по собі, а силіконові прокладки надійно перешкоджають проникненню води. Так що тепер навіть на дні морському можна грати в свої улюблені ігри.

4. Підводний плеєр

Це незамінна річ для меломанів-аматорів підводного плавання, адже занурення в воду - ще не привід відмовляти собі в прослуховуванні улюбленої музики. Через особливості водного середовища винахідники диво-плеєрів пішли особливим шляхом - звук став передаватися через кісткові вібрації.Вібропередатчікі кріпляться на стрічку очок, звук передається по кістках черепа і потрапляє прямо у внутрішнє вухо. Це дуже зручно, так як ніяких навушників не потрібно. Є припущення, що ці самі вібрації не зовсім корисні для здоров'я, але виробники запевняють, що їх підводні плеєри повністю безпечні.

3. Підводна рація

Якщо підводний плеєр дозволяв тільки слухати, то з підводного рації можна ще і розмовляти зі своїми колегами-дайверами. Раніше спілкування дайверів під водою відбувалося або за допомогою візуальних сигналів, або громіздких шоломів з вбудованими раціями. Однак японські умільці пішли оригінальним шляхом, створивши невеликий пристрій Casio Logosease, яке дозволяє зчитувати звук без самого звуку - по вібрації кісток черепа. До масці кріпиться невеликий пристрій, вагою всього сто з гаком грамів, і вуаля! - ви можете безперешкодно спілкуватися з товаришами, які знаходяться в межах видимості. Підводна рація, що відкриває топ-3 корисних гаджетів для дайвінгу, витримує глибину до 55 метрів, що для більшої частини любителів підводного плавання більш ніж достатньо.

2. Підводна камера

Хоча у багатьох камер зараз існує можливість придбання захищеного чохла, так званого аквабокс, тільки мало хто з них можна назвати по-справжньому підводними. Вони здатні працювати на глибинах від 15 до 25 метрів протягом години і більше, при цьому роблячи якісну відео- і фотозйомку з різноманітними режимами і можливістю зміни об'єктивів. А є ще мініатюрні екшн-камери, які можуть витримати тиск води до 40 метрів і кріпляться буквально до чого завгодно - шолому, серферскіх дошках, велосипедам, автомобілів і так далі.Непроникність відеокамери не поширюється тільки на воду, вона надійно захищає механізм всередині від пилу, бруду, перепадів температур, ударів і падінь. Тому хороша підводна камера також здатна послужити своєму власникові в лісах, горах, пустелях та інших екстремальних умовах.

1. Маска з вбудованою камерою

На першому місці в рейтингу найкращих пристроїв для підводного плавання знаходиться дуже практичний і зручний гаджет. Можна, звичайно, купувати окремо маску і камеру для підводних зйомок, але чому б відразу не придбати два в одному? Для повного занурення в стихію існує маска з вбудованою камерою, яка здатна легко і невимушено робити підводний відеозйомку на глибинах від 5 до 35 (якщо ви любитель) або навіть 100 метрів (якщо ви професійний нирець). Управляється камера натисканням пари-трійки досить великих кнопок, а інформація про неї виводиться на візор очок. При бажанні на маску можна прикріпити ліхтарики для найкращого освітлення, порадувавши своїм зовнішнім виглядом оточуючих риб, а світлофільтри допоможуть компенсувати притаманний підводній зйомці блакитний відтінок. Однак варто пам'ятати, що для вдалих кадрів не варто шалено мотати головою взад-вперед, а водити їй повільно, плавно і з гідністю.