Топ-5 порад як вибрати подарунок чоловікові

Будь-яке святкову подію в родині хочеться зробити яскравим і незабутнім. Головне не забувати, що жінки - це чарівниці, які роблять сім'ю щасливою. Вони завжди знають, який подарунок чоловікові буде приємний і цінний. Тому варто прислухатися до порад досвідчених господинь.

Зміст:

  • Рада 1
  • Рада 2
  • Рада 3
  • Рада 4
  • Рада 5

Рада 1

Вирушаючи за покупкою, пам'ятайте, що суть подарунка - це задоволення, яке ви отримаєте, коли побачите радісне обличчя вашого чоловіка, який, отримавши сюрприз, подумає: "Як вона мене розуміє і вміє дивувати і радувати! Вона завжди знає, про що я мрію! "

Рада 2

Красиво і оригінально упакований гостинець завжди виглядає більш презентабельно і загадково. Можна укласти покупку в красиву коробку, власноруч обклеєну кольоровим папером, стразами і блискітками. Можна придбати для цієї мети вінтажний скринька з приємною написом "Дорогому чоловіку" або "Самому краще". Це буде найкращий подарунок на Новий рік або 23 лютого.

Рада 3

Треба заздалегідь продумати суть подарунка . Звичайно, завжди можна прикупити необхідну в побуті річ, наприклад, светр, банний халат або одеколон. Але краще витратити трохи більше часу і зусиль і вибрати те, про що мріє чоловік. Безумовно, безпрограшний варіант для подарунка чоловікові буде новий мобільний телефон або супермодні комп'ютерні колонки. Кожен власник машини напевно мріє про автомобільну кавоварці, яка працює від прикурювача і оцінить по достоїнству турботу подружжя.Ще можете подивитися цікаві подарунки для чоловіків на цьому сайті наприклад.

Рада 4

Нелегко вибрати подарунок чоловікові і не легше його красиво вручити. Просто протягнути згорток і сказати: "Це тобі", досить банально. До такого моменту треба підготуватися і взяти на озброєння оригінальну ідею. Можна скласти жартівливі вірші, що розкривають суть подарунка і наповнені вашою любов'ю. Якщо сувенір невеликий за розміром, можна нарядно упакувати його в різні за розміром коробки, по матрешечная принципом. Буде цікаво спостерігати, як чоловік розпаковує їх, сподіваючись, що вже ця коробка найостанніша.

Рада 5

Як відомо кожен чоловік в глибині душі все ж хлопчисько, який любить азартні ігри і загадки. Тому можна запропонувати йому пограти в полювання за подарунком. Треба скласти карту, на якій зазначити шлях до призу по дорозі загадок і піктограм, а в ребуси повинна бути закладена суть подарунка. Наповніть свято цікавими враженнями, дайте волю фантазії не тільки при виборі подарунка чоловікові , а й організації сімейного торжества.