Топ-5 сайтів для пошуку дешевих авіаквитків

Літаки - найшвидший вид транспорту, але, на жаль, і найдорожчий. Заощадити на перельотах допомагають інтернет-сервіси з пошуку найвигідніших авіаквитків. Адже самостійно відвідати сайти сотень авіакомпаній або десятків агентств - практично нереально, а спеціалізована пошукова система видасть 20-30 пропозицій від різних перевізників за пару хвилин.

В нашій сьогоднішній підбірці ми опишемо Топ-5 сайтів для пошуку дешевих авіаквитків . Всі ресурси мають російськомовний інтерфейс і аналізують дані і по внутрішнім, і з міжнародних перельотів. Кращі пошуковики авіаквитків мають високий рейтинг довіри з боку відвідувачів і мають велике число позитивних відгуків.

Зміст:

  • 5. Momondo. com
  • 4. Anywayanyday. com
  • 3. Skyscanner. ru
  • 2. Trip. ru
  • 1. Aviasales. ru

5. Momondo. com

Цей міжнародний проект, що пропонує всілякі безкоштовні туристичні сервіси, був не раз схвалений New York Times, CBS, CNN, Daily Telegraph. Авіаквитки на сайті не продаються, просто вибравши відповідний варіант, мандрівник буде переадресовано на сторінку авіакомпанії або агента, де можна зробити бронювання і покупку. Ресурс був запущений в 2006 році. На сьогоднішній день пошукова система Momondo. com аналізує дані 700 авіакомпаній, пропонуючи найдостойніші варіанти перельотів.

4. Anywayanyday. com

Середній час обробки пошукового запиту на сайті - 3 хвилини. За цей час система проаналізує дані 800 авіакомпаній, перебираючи по 200 варіантів щомиті.Авіаквитки можна забронювати і оплатити відразу на сайті. До оплати приймаються карти VISA і MasterCard. Можна зробити оплату броні і в будь-якому салоні зв'язку «Евросеть» і «Альт Телеком».

3. Skyscanner. ru

Особливість гнучкого пошуку дешевих авіаквитків на сайті полягає в тому, що можна переглядати варіанти за цілий місяць і навіть рік, вибираючи найвигідніші пропозиції. Бронювання здійснюється безпосередньо у авіакомпанії або агента. Сервіс Skyscanner працює вже 10 років, в місяць сайт відвідують близько 25 мільйонів чоловік. До речі, інтерфейс Skyscanner представлений на 25 різних мовах.

2. Trip. ru

За рік за допомогою послуг ресурсу Trip. ru купується більше 1 мільйона дешевих авіаквитків. Бронювання і оплату можна провести прямо на сайті. До оплати приймаються банківські картки, але можна зробити платіж в салонах Евросеть »і« Зв'язковий ». Також на сайті можна також здати або обміняти квиток, якщо це передбачено правилами перевізника.

1. Aviasales. ru

Один з кращих сайтів для пошуку дешевих авіаквитків не надає послуги з продажу або бронювання, а лише спрямовує на адресу авіакомпанії або агентства. Пошукова система Aviasales розпочала роботу в 2008 році. Сьогодні ресурс аналізує пропозиції 728 авіакомпаній, 5 систем бронювання, а також 40 агентств. Середній пошук на сайті триває близько 20 секунд. В місяць ресурс відвідують більше 2, 5 мільйонів чоловік.