Топ-5 сервісів для перегляду котирувань валют онлайн

Сервіси, що показують курси валют в режимі реального часу, допомагають "тримати руку на пульсі" змін вартості основних грошових одиниць світу. Ця інформація актуальна не тільки для людей, часто їздять за кордон, а й для тих, хто зайнятий у сфері економіки та фінансів, а також для учасників популярного ринку Forex.

Представляємо вам топ-5 сервісів для перегляду котирувань валют в онлайн режимі .

Зміст:

  • 5. Yandex. ru
  • 4. Cbr. ru
  • 3. Seekrate. ru
  • 2. Finanz. ru
  • 1. Banki. ru

5. Yandex. ru

Пошуковий гігант зібрав на своєму сайті безліч корисних сервісів, одним з яких є щодня оновлюваний курс валют. В "Яндекс. Новинах" в розділі "Економіка" і підрозділі "Котирування" можна подивитися вартість основних світових валют, динаміку курсу певної валюти за тиждень, місяць, квартал, рік. Простий і зрозумілий сервіс для тих, хто хоче швидко дізнатися, наскільки сьогодні подорожчала або подешевшала та чи інша валюта і причини, чому падає рубль по відношенню до долара і євро.

4. Cbr. ru

На головній сторінці зібрана докладна інформація про курс долара і євро на вчорашній і сьогоднішній дні, про ключову ставку Центробанку, про інфляцію і цілі по інфляції до 2017 року, про бівалютного кошика, міжнародних резервах Росії, і представлено безліч інших фінансових даних . База даних по курсам валют (вона відкриється, якщо клікнути на підзаголовок "Курси валют") дозволяє простежити динаміку "злетів" і "падінь" різних грошових одиниць за заданий користувачем період і зміни її курсу до липня 1992 року.

3. Seekrate. ru

Нестандартний сервіс для перегляду вартості долара і євро в 2015 році. Він здійснює пошук вигідного курсу (в банках і обмінниках) на карті, користувачеві потрібно лише вказати своє місто і бажану валюту. Найвигідніший курс буде підсвічений зеленим. При кліці на значок потрібного банку або обмінної точки виводиться інформація з адресою і актуальний на сьогодні курс. На сайті можна завантажити додаток "курс валют на карті" для мобільного пристрою на базі Android, подивитися графік динаміки долара і євро, і конвертувати валюти.

2. Finanz. ru

На сайті показані котирування і курси валют в реальному часі. Для кожної валюти показується попит, пропозиція, дані на момент закриття попереднього торгового дня, відсоток падіння або зростання вартості і абсолютне значення. Є і конвертер валют, що дозволяє розрахувати поточну ціну конвертації будь-який з 160 валют, і дізнатися, скільки коштували пари "долар-рубль", "долар-євро", "євро-рубль" вчора, 7 днів або рік тому.

1. Banki. ru

Цей зручний і наочний онлайн сервіс для перегляду котирувань валют має дві переваги. По-перше, тут можна подивитися не тільки курси валют, а й найбільш вигідні пропозиції щодо купівлі та продажу потрібної валюти в російських банках. По-друге, на сторінці з котируваннями є конвертер валют, що дозволяє "не відходячи від каси" перевести одну валюту в іншу.