Топ-5 правил вибору прибуткового форекс радника

Перед тим як приступити до роботи на фінансовій біржі необхідно чітко визначити для себе, як саме ви хочете заробляти на мінливості курсу валютних пар. Використовувати ручні стратегії торгівлі і самостійно аналізувати ринок, або поставити в свій термінал торгового робота і всього лише стежити за правильністю його дій.

В даній статті ми поговоримо з вами саме про авто- системах, званих в колах професійних трейдерів, як форекс радники . Це торгові роботи, що дозволяють вам повністю позбавити себе від ручного аналізу поточної ситуації і супутнього йому відкриття і контролювання ринкових ордерів. Перед придбанням форекс робота важливо грунтуватися на нижчеописаних правилах, вони дозволять вам не помилитися з покупкою експерта.

Зміст:

 • Правила вибору форекс радника:
  • 1. Тестування
  • 2. Біржова тактика
  • 3. Установка та технічна підтримка
  • 4. Захист від збоїв
  • 5. Відгуки про продукт

Правила вибору форекс радника:

Якщо ви тільки починаєте роботу на ринку Forex, радимо вибрати мікро-брокерів.
Кращі брокери для новачків ми зібрали в рейтинг.

1. Тестування

Обов'язково переконайтеся, що радник успішно пройшов тестування за період більше одного року. Так як найчастіше, автоматичні тактики побудовані на певних ймовірності історії, то важливо переконатися заздалегідь, що ці правила працювали тривалий час.Хоча найкращим варіантом буде зовсім відмовитися від експертів, що засновують свій аналіз на індикаторах або класичних стратегіях. Сьогодні найбільш стабільні і прибуткові роботи аналізують чинники, прямо пропорційно впливають на зміну курсу форекс котирувань. Одним з небагатьох радників в цьому плані є r-profit v. 8 , найбільш надійний і ефективний торговий робот, до сих пір не має аналогів.

2. Біржова тактика

Детально ознайомтеся із закладеною в «робочу конячку» біржової тактикою аналізу. Вона повинна бути логічна і зрозуміла, щоб ви могли прекрасно розуміти що саме робить ваш форекс робот. Не всі розробники готові поділитися правилами ефективної стратегії, проте загальне уявлення про неї ви мати зобов'язані. Необхідно це для можливого коректування його діяльності в разі можливих несподіванок розрив зв'язку з сервером, підвищення спреду по угоді та інше.

3. Установка та технічна підтримка

Радник для форекса повинен відмінно відчувати себе в найбільш популярному валютному терміналі metatrader 4, власне і розроблений він повинен бути саме під нього. Установка повинна бути простою і зрозумілою навіть новачкові. Добре, якщо розробники докладають в архіві докладну інструкцію або відео ролик, що показує як правильно встановлювати експерта в торгову програму. Так само продавець зобов'язаний надавати післяпродажну технічну підтримку своїх клієнтів, як мінімум протягом місяця після придбання вами автоматичної стратегії.

4. Захист від збоїв

Переконайтеся, що автори радника передбачили можливі критичні ситуації, які можуть і періодично виникають при постійній роботі на ринку валют.Наприклад, робота не повинні лякати розриви зв'язку, відключення терміналу або комп'ютера, після повторного включення він повинен знайти відкриті ним раніше ордера і продовжити їх контролювати і вести до логічного завершення.

5. Відгуки про продукт

І звичайно ж важлива довіра до самого ресурсу, через який ви купуєте певний продукт. Подивіться пишуть про нього в популярних інтернет виданнях, чи є якісь відгуки від уже наявних клієнтів. Чи ведуть керівники сайту публічні обговорення, соціальні спільноти та інше.

І пам'ятайте, що торгівля на ринку форекс включає в себе не тільки відмінну можливість заробити хороші гроші, але і є дуже високоризикованих бізнесом. Тут неможливо дати ніяких гарантій, чи буде система аналізу так само добре працювати і в майбутньому. І все ж, свої торгові ризики можна значно скоротити і навіть звести їх до нуля. Просто виводячи перші сто відсотків прибутку назад на свій рахунок, з якого ви поповнювали депозит форекс рахунку. З більш детальною інформацією про кращих фінансових роботах ви можете ознайомитися в інтернеті, наприклад на порталі форекс трейдера .