Топ-5 найбагатших виконавців хіп-хопу 2014 року

Складаючи список найбагатших реперів планети , аналітики видання Forbes використовували дані, надані ЗМІ, фінансовими експертами, агентами, менеджерами і самими виконавцями. В результаті було встановлено, що музиканти можуть заробляти практично мільярдні статки.

Сьогодні ми представляємо Топ-5 найбагатших виконавців хіп-хопу 2014 року . Сукупні статки п'ятірки наближається до $ 2 мільярдів, причому основний дохід приносять не музичні альбоми і треки, а комерційна діяльність.

Зміст:

  • 5. 50 Cent ($ 140 млн.)
  • 4. Birdman ($ 160 млн.)
  • 3. Jay Z ($ 520 млн.)
  • 2. Dr. Dre ($ 550 млн.)
  • 1. Diddy ($ 700 млн.)

5. 50 Cent ($ 140 млн.)

В основу стану Кертіса Джексона лягли кошти від продажу частки в компанії VitaminWater гігантові Coca-Cola за нечувані $ 100 млн. Сьогодні музикант активно зайнятий розкручуванням нових брендів - навушників SMS Audio і енергетика SK Energy. Нинішній рік також повинен принести чималий дохід завдяки виходу нового альбому, наміченого на червень 2014 го.

4. Birdman ($ 160 млн.)

Свої доходи Брайан Уїльямс ділить навпіл з рідним братом - Рональдом Slim Вільямсом, стан якого також оцінюється в кругленьку суму. Основний дохід братам Вільямс приносить звукозаписний бренд Cash Money, а також власна лінія одягу і горілка "GT Vodka". Свої треки на студії Вільямс записують Дрейк, Нікі Мінаж і Періс Хілтон.

3. Jay Z ($ 520 млн.)

Основу капіталу виконавця, справжнє ім'я якого Шон Картер, склали доходи від продажу розкрученої одежної марки репера Rocawear Iconix Brand Group, а також контракт з Live Nation, що займається організацією концертів. За минулий рік величезний дохід Картеру приніс власний бренд Jay Z - Roc Nation і спортивне агентство, засноване зовсім недавно, - Roc Nation Sports.

2. Dr. Dre ($ 550 млн.)

Справжнє ім'я знаменитого репера Андре Янг. Сьогодні багатомільйонні доходи виконавцю приносять не тільки авторські відрахування, а й реалізація навушників Beats By Dr. Dre, які користуються успіхом навіть у професіоналів. Річний обсяг продажів цієї елітної моделі наблизився до $ 2 млрд. За цим вперше Dr. Dre обігнав у рейтингу заможного Jay Z.

1. Diddy ($ 700 млн.)

Тільки за минулий рік статки найбагатшої в світі репера зросла на $ 120 мільйонів. Такий дохід пов'язаний з запуском власного музканала Revolt TV, якому Diddy приділяє весь вільний час. Чималі гроші приносить і співпрацю з алкогольним брендом Ciroc, а також спільні проекти за участю інших виконавців, що ввійшли в наш Топ-5 - Jay Z і 50 Cent.