Топ-5 найбагатших компаній світу

Рейтинги найбагатших людей світу - одна з найбільш обговорюваних в суспільстві тем. Хто з нас не любить на дозвіллі погортати журнали про багатих і знаменитих і захопитися просто нереальними цифрами їх капіталів. Однак варто зауважити, що оцінити стан приватної особи досить складно - дуже часто багатії вкривають частину свого майна від податків. А ось спроможність компанії - більш прозорий критерій, так як в першу чергу вона визначається за ринковими показниками.

Топ найбагатших компаній світу буде особливо цікавий тим, хто тільки думає про реєстрацію ТОВ під ключ. Хто знає, можливо, через десять років і ваше дітище виявиться в цьому списку?

Зміст:

  • 5. PetroChina Co. Ltd
  • 4. Wal-Mart Stores
  • 3. Microsoft
  • 2. Exxon Mobil
  • 1. Apple

5. PetroChina Co. Ltd

Отже, закриває першу п'ятірку найзаможніших у світі компаній лідер ринку нафтопродуктів Китаю PetroChina Co. Ltd. Основні напрямки діяльності гіганта - газо- і нафтовидобуток, а також переробка "чорного золота". Щорічний чистий прибуток PetroChina становить 19 мільярдів доларів, загальна кількість співробітників - 450 тисяч.

4. Wal-Mart Stores

На четвертому місці знаходиться бренд, який відомий будь-якій людині, хоч раз бував в США. Wal-Mart Stores належить мережа магазинів не тільки в Америці, але в 26 інших країнах. Якщо ви думаєте відкрити ТОВ та розвивати власний бізнес в сфері торгівлі, можете взяти на замітку життєве кредо засновника компанії Семюеля Уолтона - максимальний асортимент за мінімальними цінами.Ринкова вартість компанії - більше 240 млн. Доларів, а чистий прибуток - 13 млрд. Доларів.

3. Microsoft

Ще одна компанія, якій точно не загрожує ліквідація фірм, добре відома будь-якому користувачеві ПК. Це легендарна Microsoft, що спеціалізується на розробці ПЗ для самої різної техніки - вона займає третю позицію в рейтингу. Чистий прибуток корпорації оцінюється в 18 млрд. Доларів, а ринкова вартість - в 257 млрд. До речі, історія успіху Білла Гейтса і Пола Аллена - це дійсно дивовижний приклад того, як працездатність і правильна стратегія може перетворити невелику фірму в лідера ринку.

2. Exxon Mobil

Якщо ви дійсно хочете стати багатою людиною, відмінний варіант - це оформити вступ до СРО та займатися монтажем або бурінням нафтових свердловин. Exxon Mobil - друга компанія в топі найбагатших у світі, яка займається видобутком і переробкою нафти. Цей американський гігант з чистим прибутком в 84 млрд. Доларів і ринковою вартістю, яка дорівнює 400 млрд, знаходиться на другій сходинці.

1. Apple

І, нарешті, лідером топа є дітище незабутнього Стіва Джобса - компанія Apple. "Яблучна" корпорація не потребує реклами; слід лише зауважити, що ринок оцінює її в 570 млрд. доларів, а чистий дохід - 25 мільярдів.