Топ-5 місць у світі, з кращим шоколадом

Ви не задавалися питанням, в якій країні люди споживають найбільше виробів з шоколаду і де шоколадні цукерки найсмачніші? Де можна придбати професію майстра з виготовлення шоколаду та десертів на його основі?

В цій статті ми познайомимо вас з країнами, які займають провідне місце по виробництву і споживанню шоколаду. Це - Швейцарія, Бельгія, Франція, Іспанія та США.

Зміст:

  • 1. Швейцарія
  • 2. Бельгія
  • 3. Франція
  • 4. Іспанія
  • 5. США

1. Швейцарія

Швейцарія є країною, в якій споживання на душу населення в рік становить 11, 6 кг. Це найвищий показник в світі. Ще на початку двадцятого століття кондитери Швейцарії придумали знамениту трикутну шоколадну плитку, відому під назвою Toblerone. В м Цюріх працюють три відомі фірми з виготовлення шоколаду: Sprungli, Lindt, Teusher. У місті туристи можуть довгими годинами милуватися різними фігурками з шоколаду, виставлених у вітринах для солодощів, і насолоджуватися різноманітними десертами, які можна купити в кафе і кондитерських магазинах. Площа Парадів в Цюріху є найбільш жвавій і поряд з нею знаходиться найбільший магазин з продажу шоколаду Confiserie Sprungli. Любителі шоколаду вважають його райським куточком.

2. Бельгія

Бельгія займає провідне місце в Європі з виробництва шоколаду. 12 шоколадних фабрик країни виробляють щорічно понад 170 тисяч тонн шоколаду.Продажем продукції займаються дві тисячі спеціалізованих магазинів. Про все, що стосується шоколаду, можна ознайомитися в шоколадних музеях, їх в Бельгії 16. Найбільшим попитом і популярністю є шоколадні цукерки з всілякими начинками. Деякі найменування і в наш час кондитери роблять вручну.

3. Франція

У Франції є містечко Тен Л, Ермітаж. У ньому працює відома в усьому світі фірма по виробництву шоколаду під назвою Valrhona. Заснував її на початку ХIХ століття кондитер Guironnet. Фірма більшість своєї продукції орієнтує на випуск високоякісного шоколаду колекційних сортів. При фірмі працює школа, яка готує фахівців з виготовлення шоколаду для інших компаній і заходів по обслуговуванню. Навчання поставлено так, що навіть ті, хто ніколи цим не займався, за три дня навчаться готувати відмінні десерти. Вартість навчання 1000 доларів.

4. Іспанія

В Іспанії центрами, де виготовляють шоколад, є Вільяхойоса, який знайшов славу шоколадного міста, і Аліканте. У Вільяхойоса виробляють старовинний ексклюзивний шоколад Valor, який користується великою популярністю в країнах Європи. У відомому бутіку компанії і кафе Аліканте продають дуже смачні муси з шоколаду, напої, морозиво з шоколадом і особливий делікатес - гарячий шоколад, а до нього дуже смачні пончики. Славу іспанська шоколад придбав після того, як для його виробництва почали закуповувати како-боби в Венесуелі та Еквадорі.

5. США

В районі Бухта Сан-Франциско влаштувалася компанія-легенда Ghirardelli, заснована в другій половині ХVIII століття. Як і тролейбуси, які виробляють в місті, вона є його символом.На протилежному боці затоки є інша шоколадна компанія - Scharffen Berger. Це перша компанія в Америці, де застосували повний цикл виробництва, починаючи від какао-бобів і закінчуючи плиткою шоколаду. Для бажаючих ознайомитися з технологією виробництва шоколаду на фабриці 6 разів на день проводять екскурсії. Роблять це безкоштовно.