Топ-5 піратських торрент сайтів Росії

Сайти, незаконно поширюють програми, музику і фільми - "золота жила" для користувачів, а для правовласників це "чорна діра", в яку летить упущена вигода. Тому автори і організації, що представляють їх інтереси, підготували списки піратських сайтів, які слід заблокувати назавжди. Закон, що дозволяє зробити це, вже діє в РФ.

Ось кращі піратські сайти Росії, які попалися на порушенні права інтелектуальної власності.

Зміст:

  • 5. Seasonvar. ru
  • 4. Fast-torrent. ru
  • 3. Intv. ru
  • 2. Kinozal. tv
  • 1. Rutor. org

5. Seasonvar. ru

Список піратських сайтів відкриває портал, на якому знаходиться 6990 серіалів. Він з'явився в 2008 році. А в 2013 році творець ресурсу отримав повідомлення про можливе блокування за розміщення трьох сезонів серіалу "Олександрівський сад". Права на нього пред'явило ТОВ "Піманов і партнери". На деякий час сайт був заблокований. Щоб потрапити під "амністію" Seasonvar. ru довелося закрити доступ до піратського контенту.

4. Fast-torrent. ru

На цьому торренте є і фільми і музика, що може створити додаткові складнощі для власника. Спочатку під "антипіратський закон" підпадав тільки відео-контент. А з травня 2015 року діють поправки, що дозволяють обмежувати доступ до сайту за нелегальне розміщення програм, музики і книг. До блокування піратський торрент сайт може видалити об'єкти авторського права і уникнути покарання.

Претензію до Fast-torrent. ru пред'явило ТОВ "НТВ-профіт", власник прав на фільми "Мама", "Злодій", "Два місяці, три сонця", "Російський бунт", "Шанувальник", і 15-серійного серіалу "День народження буржуя". Щоб не доводити справу до блокування, доступ до піратських файлів був обмежений.

3. Intv. ru

Цей піратський сайт фільмів потрапив в поле зору Роскомнадзора за розміщення серіалу "День народження буржуя" і фільмів "Два місяці, три сонця" і "Російський бунт". Про права на них заявила кінокомпанія "НТВ-профіт".

2. Kinozal. tv

У 2013 році кінокомпанія "НТВ-профіт надала в Мосміськсуд документи, що доводять права на кілька фільмів і серіалів, знайдених на торрент трекер kinozal. tv. У список піратського відео увійшли:" Російський бунт "," Ключі від смерті ", "День народження буржуя", "Злодій", "Мама", "Шанувальник", "Помирати легко", "Два місяці, три сонця" і "Круті повороти".

1. Rutor. org

Очолив рейтинг найбільший в Рунеті піратський сайт з іграми та програмами. він не вимагає реєстрації для скачування контенту, за що популярний серед користувачів. у перший раз він був заблокований в серпні 2013 роки за поширення належать кінокомпанії "Зараз" серіалів "Інтерни", "Універ. Нова Общага "," Сашатаня "та інших. З 1 травня 2015 року Rutor. Org назавжди заблокований в Росії за неодноразове порушення" антипіратського "закону. Така доля чекає будь-який сайт, проти якого двічі виграє суд один і той же правовласник.