Топ-5 найбільш незвичайних засклених лоджій

Лоджія - це одне з найкращих місць для відпочинку в будинку. Тут можна подихати повітрям, помилуватися околицями, позагоряти або просто посидіти і відпочити. Але лоджії бувають різні, відкриті, засклені, високі і низькі, квадратні й круглі. У цій статті піде мова про п'ять найбільш незвичайних лоджіях в світі.

Зміст:

  • 1) Блокові лоджії.
  • 2) Лоджія-паркінг
  • 3) Скляна лоджія на краю басейну
  • 4) Лоджії VM House.
  • 5) Скляна лоджія на хмарочосі

1) Блокові лоджії.

Завдяки своїй трапецієподібної формі ці оригінальні лоджії схожі на оптичний обман, хоча вони цілком реальні. Будинок, частиною якого вони є, розташований в місті ізол, на узбережжі Словенії. За допомогою цієї незвичайної вигадки команда Ofis Arhitekti (творці проекту будинку) стала переможцем національного конкурсу з дизайну житлових будинків. Крім усього іншого, будинок неминуче нагадує кубик рубика своїм розмаїттям кольорів і формою.

2) Лоджія-паркінг


Ця лоджія є одним з варіантів домашнього парковки для автомобіля. Компанія CarLoft (розробник проекту лоджії) пропонує паркувати машину прямо на балконі, використовуючи для цього зовнішні ліфти. Є можливість розміщення автомобіля на будь-якому з декількох поверхів або ж на спеціально відведеному для паркування рівні, в тому числі підземному.

3) Скляна лоджія на краю басейну


Лоджії вілли Grandeur є одним із зразків скління лоджій.Вони зроблені з куленепробивного скла і виходять нема на багатолюдну гучну вулицю, а на підступає прямо до них басейн. При цьому рівень води в цьому басейні трохи вище рівня підлоги лоджії, що створює просто неймовірний ефект! Таке ощущуеніе, що ваш будинок затоплений розбурханим морем або океаном.

4) Лоджії VM House.


VM House - це житловий будинок, який складається з двох будівель в формі латинських букв M і V. Концепція цієї споруди грунтується на функціональності і раціональності, а не на будь-яких естетичних уподобаннях. Особлива видовищність цього будинку створюється лоджіями у формі латинської букви V. Дана конструкція дозволяє забезпечувати кожну квартиру достатньою кількістю світла і звільняє максимальний простір, що використовується для спілкування з сусідами.

5) Скляна лоджія на хмарочосі


Ще одна лоджія, з якої відкривається приголомшливий вид на місто з висоти пташиного польоту. Розташована вона на сто третьому поверсі вежі Sears Tower в місті Чикаго, і зроблена повністю зі скла (стіни і підлогу). Незважаючи на те, що скло лоджії дуже міцне, здатися на цій лоджії можуть тільки люди, які мають дуже міцними нервами. А ви б ризикнули побувати над прірвою?