Топ-5 найбільших інтернет-енциклопедій Рунета

Щоб дізнатися що таке торрент, хто такі хіпстера і коли святкують день медика зовсім необов'язково звертатися до товстих томів енциклопедій. Досить зайти на віртуальний ресурс і за кілька хвилин дізнатися вичерпну інформацію за своїм запитом.
Наш сьогоднішній Топ-5 зібрав найбільші інтернет-енциклопедії Рунета . Аналогічні ресурси у всіх країнах світу. Так, найбільшими є китайський Hudong. com, а також англійська та німецька розділи Вікіпедії.

Зміст:

  • 5. Megabook. ru - Мегаенціклопедія Кирила і Мефодія
  • 4. Dic. academic. ru - Академік
  • 3. Encyclopedia. ru - Світ енциклопедій
  • 2. Krugosvet. ru - Універсальна науково-популярна енциклопедія "Кругосвет"
  • 1. ru. wikipedia. org - Вікіпедія

5. Megabook. ru - Мегаенціклопедія Кирила і Мефодія

Онлайн-енциклопедія містить 150 тисяч статей і 60 тисяч мультимедійних об'єктів. Ресурс має універсальну тематику та призначений, в першу чергу, для учнів - школярів і студентів. Тут є статті з біології, географії, історії, техніці та інших галузей знань. Більшість статей містить ілюстрації та відеозаписи, що вигідно відрізняє проект від просто оцифрованих паперових енциклопедій.

4. Dic. academic. ru - Академік

Академік - це величезне зібрання енциклопедій на найрізноманітніші теми: від Великої Радянської до Енциклопедії середньовічної зброї. Ресурс пропонує завантажити безкоштовні додатки для Android і iOS.Крім енциклопедій на сайті представлена ​​велика кількість словників, як на російській, так і на іноземних мовах. Наприклад, словник військових термінів і англо-російський юридичний словник.

3. Encyclopedia. ru - Світ енциклопедій

Ресурс містить не самі статті, а посилання на сайти самих різних, універсальних і спеціалізованих, енциклопедій. Перш ніж відправити користувача за посиланням, "Мир енциклопедій" розповість, як працює пошук на вказаному сайті, скільки там статей та ілюстрацій. На сторінці можна знайти посилання на довідкові видання загального типу, ресурси з психології, філософії, математики, мистецтва та інших галузей знань.

2. Krugosvet. ru - Універсальна науково-популярна енциклопедія "Кругосвет"

Ресурс працює з 2005 року. Сьогодні база "Навколосвіт" містить більше 200 тисяч статей культурно-мистецькі заходи, географії, науці і техніці і т. Д. Примітно, що статті містити не тільки класичні відомості, а й інформацію про сучасні віяння і течіях. Стиль опублікованих статей дуже живий, науково-популярний. При цьому укладачами і редакторами проекту є авторитетні діячі російської науки.

1. ru. wikipedia. org - Вікіпедія

Вікіпедія є вільною енциклопедією, а значить, авторами статей для цього всеосяжного джерела є самі відвідувачі. Тому інформація оновлюється дуже швидко, статті на злободенні теми з'являються максимально оперативно. Російськомовний розділ Вікіпедії містить понад 800 тисяч статей, і їх число постійно збільшується. Головний недолік найбільшої інтернет-енциклопедії - це суб'єктивізм деяких статей. Часом достовірність відомостей у Вікіпедії викликає нарікання у фахівців.Але все одно саме цей ресурс є найпопулярнішим, причому, не тільки в Рунеті.