Топ-5 кращих віртуальних банківських карт

При здійсненні покупок в зарубіжних і російських інтернет-магазинах, віртуальна карта, яка не має матеріального носія, нічим не відрізняється від будь-якої іншої банківської карти. Гроші з неї надходять на рахунок продавця, але у нього немає реквізитів вашої персональної кредитної картки.

Можливо вас зацікавлять кращі кредитні карти 2015 року, рейтинг яких вже опублікований.

Поповнити віртуальну карту на потрібну суму можна безпосередньо перед покупкою або пізніше через банк або з рахунку пластикової карти. Її випуск займає кілька хвилин. При цьому немає необхідності особисто відвідувати банк-емітент.

Представляємо кращі віртуальні банківські карти, якими щодня розплачуються безліч користувачів Рунету.

Зміст:

  • 5. VirtuCard від "Російського Стандарту"
  • 4. MasterCard Virtual від "Альфа-Банку"
  • 3. Visa і MasterCard від "Ощадбанку"
  • 2. MasterCard від "Яндекс. Грошей"
  • 1. Visa від Qiwi

5. VirtuCard від "Російського Стандарту"

Для клієнтів банку відсутня комісія за випуск карти з лімітом від 100 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на строк дії 6 місяців. Для користувачів системи Webmoney комісія за випуск карти, з лімітом від 100 до 15 тисяч рублів і дійсної 3 місяці, становить 1, 5%. На сайті банку можна залишити заявку на випуск карти, що діє 3 місяці, з лімітом від 100 до 15 тисяч рублів. Її випуск обійдеться в 2% від суми поповнення, від 25 рублів і вище.

4. MasterCard Virtual від "Альфа-Банку"

Цю віртуальну карту можна відкрити через сервіс "Альфа-Клік". Користувачі, які не є клієнтами "Альфа-Банку", можуть замовити карту після того, як оформлять один з пакетів послуг. Комісія за випуск становить 49 рублів. Перед випуском держатель картки встановлює ліміт, понад якого витратити не можна. Термін дії - до кінця поточного місяця.

3. Visa і MasterCard від "Ощадбанку"

До рейтингу віртуальних банківських карт входять дві карти від найбільшого банку РФ. Їх річне обслуговування обійдеться в 60 рублів. Для випуску віртуальної Visa або MasterCard потрібно володіти діючою дебетовою карткою "Ощадбанку" і мати доступ до сервісів "Сбербанк Онлайн" і "Мобільний банк". Карти дійсні протягом 3 років, а добовий ліміт на операції складає 300 тисяч рублів. Комісії за випуск немає, зате є можливість прив'язки карт до електронних гаманців. Є і недолік: замовити ці карти можуть тільки клієнти з Москви.

2. MasterCard від "Яндекс. Грошей"

Карта випускається безкоштовно і дійсна 1 рік. Умовою випуску є прив'язка рахунки до номера телефону. Анонімні користувачі не можуть розплачуватися картою в зарубіжних інтернет-магазинах, а ліміти для них складають 15 тисяч рублів одноразово і 40 тисяч в місяць. Власники іменних гаманців можуть витратити 60 тисяч рублів за один раз і 200 тисяч на місяць. А власники ідентифікованих - 250 тисяч рублів одноразово і 6 мільйонів на місяць.

1. Visa від Qiwi

Зручність і надійність оплати послуг в Інтернеті - ось чим привабливі віртуальні банківські карти. Рейтинг кращих з них очолюють відразу дві карти Visa, які можна випустити на сайті найбільшої російської системи моментальних платежів.Перша (Qiwi Visa Virtual) дійсна 2 місяці і має окремий рахунок. На одному гаманці може бути кілька карт. Мінімальний номінал Qiwi Visa Virtual становить 300 рублів або 10 $, а максимальний - 30 тисяч рублів або 1000 $ на весь період дії карти. За випуск стягується комісія в розмірі 2, 5% (25 рублів і вище) або 1 $, якщо клієнт замовляє картку в доларах США.

Друга карта (Qiwi Visa Card) прив'язана до рахунку Qiwi-гаманця. На одному гаманці може бути активна одна карта Qiwi Visa Card. Її реєстрація та обслуговування безкоштовні, а термін дії складає 2 роки. Ліміт по платежах в рублях становить 600 тисяч, а в доларах - 1000.