Топ-5 найкращих планшетів за версією becompact

На сьогоднішній день планшетні комп'ютери є досить популярними у самих різних категорій громадян. Їх зручність використання і функціонал давно оцінили не тільки зайняті люди, студенти та школярі, а й домогосподарки, і люди старшого покоління.

За допомогою планшетів можна не тільки грати в ігри, слухати музику і спілкуватися з друзями. Вони незамінні в роботі і навчанні. Давайте розглянемо топ-5 найкращих серед даних пристроїв і розділимо їх на окремі категорії.

Зміст:

  • 1. Найкращий Android-планшет
  • 2. Найкращий сімейний планшет
  • 3. Найдешевший
  • 4. Найкращий для ділових людей
  • 5. Найкращий для студентів

1. Найкращий Android-планшет

Найкращим Android-планшетом, на думку фахівців і за підсумками опитування користувачів, є Google Nexus 7. Це найпродуктивніший планшет, який порадує вас не тільки якістю, але і відмінною ціною. Купуючи Google Nexus 7, ви отримуєте пристрій, який має нову версію операційної системи і високопродуктивний чотирьохядерний процесор. Окрім чудової камери, є батарея, яка дозволяє планшету працювати без додаткового заряду вісім годин.

2. Найкращий сімейний планшет

Серед покупців магазину becompact. ru найпопулярнішим сімейним планшетом є Amazon Kindle Fire HDX 7. Планшет оснащений HD-екраном високої якості і системою батьківського контролю, за допомогою якої можна встановити обмеження часу користування планшетом.А бібліотека Amazon Prime дозволяє без зусиль знаходити цікаві книги і фільми.

3. Найдешевший

Якщо ви чуєте слово "недорого", то це не означає, що неякісно. Планшет ASUS MeMO Pad HD 7 є недорогим, але якісним пристроєм, що має екран з високою роздільною здатністю і акумулятор з тривалою роботою без додаткової зарядки протягом дев'яти годин. Також він має хорошу вбудовану камеру і великий обсяг пам'яті.

4. Найкращий для ділових людей

Кращим варіантом для роботи по праву визнаний Microsoft Surface Pro 2. Звичайно, його ціна не може похвалитися маленькими цифрами, але все ж планшет стане незамінним помічником діловій людині. Управління пристроєм здійснюється восьмою версією Windows, також пристрій оснащений великою пам'яттю. За допомогою Skype власники гаджета можуть здійснювати безкоштовні дзвінки на стаціонарні телефони.

5. Найкращий для студентів

Кращим варіантом для студентів, на думку самих учнів вузів і фахівців, є Samsung Galaxy Note 8. Він входить в число кращих планшетів 2013 року, має електронний маркер, за допомогою якого користуватися ним стало набагато зручніше. Екран пристрою становить вісім дюймів, має високу роздільну здатність і сучасний дизайн. Ціна невисока, але це не означає, що він не володіє всіма необхідними функціональними можливостями.