Топ-5 кращих річок світу для круїзів

Кожен знає, що вода символізує життя. Можливо, саме тому багато туристів, втомлені від галасливих мегаполісів, так прагнуть провести свою відпустку недалеко від водойми. Далеко не кожному доводиться до душі відпочинок на березі моря під палючим сонцем. Для тих, хто віддає перевагу помірний клімат і середні температури, були придумані річкові круїзи. Нижче представлена ​​п'ятірка кращих річок світу.

Зміст:

  • 1. Рейн
  • 2. Єнісей
  • 3. Волга
  • 4. Дунай
  • 5. Сена

1. Рейн

Рейн неодноразово оспівували різні письменники, художники і поети. Річка немов з'єднує німецьке минуле і німецьке сьогодення. Всі мандрівники, яким доводилося зупинятися в Бонні, не залишалися байдужими. У цьому районі знаходиться знаменитий Кельнський собор. Тут же розташована і штаб-квартира концерну Deutsche Post, і ще не одна визначна пам'ятка, гідна того, щоб бути побаченої на власні очі.

2. Єнісей

Єнісей одна з найдовших річок світу і найбільш повноводна ріка Росії, не могла не потрапити в цей список. Круїз по Єнісею дозволяє поспостерігати за надзвичайною природою Сибіру, ​​пройти через знаменитий Осиновский і Казачинский пороги, перетнути Красноярський край і побувати на місці паления відомого Тунгуського метеорита. Як бонус - перетин Полярного кола.

3. Волга

Не обійшлося в рейтингу без ще однієї російської річки - гордої Волги.Найбільшу річку Європи в давнину називали "Ра", в честь єгипетського бога сонця. Річка, довжина якої перевищує 3700 км, бере свій початок в Тверській області, а впадає в Каспійське море. На шляху проходження річки розташувалися такі мальовничі місця Росії, як Самарська Лука, Углич, Плесо, Калязін і т. Д. Кожен любитель старовини, особливо давньої архітектури, повинен внести круїз по Волзі в свій маршрут під час відпочинку.

4. Дунай

Круїз по Дунаю включає в себе заходи в порти таких міст, як Белград, Будапешт і Відень. Маршрут, який прокладений по мальовничих ландшафтів, включають в себе різні пам'ятки Угорщини та Австрії.

5. Сена

Відомо, що Сена впадає в протоку Ла-Манш. Береги невеликого затоки включають деякі міста Нормандії: маленьке курортне Онфлер і великий і індустріальний Гавр. Цікаво, що Страсбурзька компанія Cruisi Europe, яка надає туристичні послуги, вже не перший рік організовує подорожі до Парижа по Сені. По дорозі до столиці кожен має можливість насолодитися мальовничими сажами Моне, зворушливими будівлями Онфлер і багатьма іншими пам'ятками.

Одним словом, любителі річкових круїзів обов'язково зможуть знайти найбільш підходящий для відпочинку варіант. Сьогодні круїзи по річках - це, перш за все, великі лайнери, побудовані за останнім словом техніки і прекрасні готелі, які допоможуть незабутньо провести час. Круїз може внести справжнє розмаїття в життя кожного туриста. Це ідеальний симбіоз курортного і пляжного відпочинку.