Топ-5 кращих місць Землі для пошуку скарбів

В дитинстві, після перегляду "Острова скарбів" або "Піратів Карибського моря", бажання знайти купи скарбів після епічних пошуків бувало нестерпним. Для виросли, але не втратили тяги до пригод ентузіастів є відмінні місця, де мрія знайти скарб може запросто збутися. Ось п'ять кращих місць на Землі для пошуку скарбів. Вони можуть або не можуть зробити вас багатим в матеріальному сенсі, але, безумовно, збагатять ваш досвід мандрівника.

Зміст:

  • 5. Папуа - Нова Гвінея
  • 4. Острів Норман, Британські Віргінські острови
  • 3. Залив Баку, Філіппіни
  • 2. Кубер-Педі, Австралія
  • 1. Порт-Ройал, Ямайка

5. Папуа - Нова Гвінея

Гірський рельєф і багатющий рослинний і тваринний світ Папуа - Новій Гвінеї пропонують справжню пригоду в невідоме, а грунт забезпечує ідеальні умови для золотошукачів. Згідно зі статистикою, з видобутку золота ця держава посідає 11 місце в світі. Золото тут можна знайти не тільки на суші, але і в прибережних водах.

Додаткова інформація: якщо ви не дістанете золотий самородок з землі, ви завжди можете відправитися в воду, щоб досліджувати інші чудеса острова. Папуа - Нова Гвінея може запропонувати безліч прекрасних місць для підводного плавання, риболовлі і серфінгу.

4. Острів Норман, Британські Віргінські острови

Четвертим номером в списку найбільш перспективних місць для пошуку скарбу йде острів, який, як кажуть, надихнув Роберта Льюїса Стівенсона написати розповідь "Острів скарбів".Багато місцевих легенди пов'язані з піратами, які ховали на острові свої скарби. Воно й не дивно, з його-то мережею таємничих печер і бухт. І саме ці історії про піратські трофеї досі привертають безліч мисливців за скарбами. А ще на острів Норман приїжджають любителі снорклинга і дайвери, які бажають досліджувати печери, бухти і затонулі судна.

Додаткова інформація: крім перспективи знайти піратське золото місцеві печери пропонують приголомшливої ​​краси коралові стіни

3. Залив Баку, Філіппіни

Хочете знайти скарби, на які колись розраховувало японське уряд? Тоді ваш шлях лежить в затоку Баку, який пов'язаний з легендарною історією про втрачені скарби японського генерала Томоюки Ямасита на прізвисько "Малайський тигр". З 1944 року він командував японськими військами на Філіппінах і зібрав свої скарби шляхом розграбування Малайзії, Індії, Таїланду і Бірми. На жаль, для Ямасити Японія капітулювала у Другій світовій війні в той час як генерал був ще на Філіппінах. Перш ніж його схопили і повісили Ямасита сховав свої скарби в 172 різних місцях на острові Баку Бей. Він і його команда сподівалися повернутися за цінностями.

Деякі джерела вважають, що скарби Ямасити в наші дні можуть коштувати мільярди. У 70-і роки 20 століття Рогеліо Роксас знайшов частину скарбів. Однак філіппінський президент Фердинанд Маркос конфіскував і знахідку і ті скарби, які ще залишалися в цьому конкретному тунелі. З 1973 по 1980 роки зі схованки філіппінська влада витягли понад 1 тис. Тонн золота, яке потім було продано на біржах Лондона і Цюріха. Далі були тривалі судові розгляди Роксас і Маркоса, які закінчилися арештом капіталу Маркоса, що зберігається на рахунках банку SKA.А десь в печерах острова чекає свого часу і інше золото Ямасити.

Додаткова інформація: якщо вам набридне досліджувати печери, завжди можна поніжитися на одному з численних пляжів або покататися на каяку. Благо островів, покритих буйною рослинністю, в затоці багато і набриднуть вони нескоро.

2. Кубер-Педі, Австралія

На другому місці рейтингу найкращих місць для пошуку скарбів знаходиться район, який є неофіційною "опалової столицею світу". Перший дорогоцінний камінь тут знайшли в 1915 році і в даний час район має найбільшу площу видобутку опалів на планеті.

Близько 150 мільйонів років тому ця частина світу була покрита океаном. Коли вода відступила, піщані мінерали кремнезему з морського дна поступово затвердевали в скельних тріщинах, перетворюючись в різнокольорові коштовні камені.

Центр району, шахтарське місто Кубер-Педі також відомий своїми будинками під землею, побудованими для укриття від пекучого сонця. Це підземні "отвори", вириті в піщанику на глибині від 2, 5 до 6 метрів.

Додаткова інформація: в Кубер Педі є 18-луночное поле для гольфу, тільки через спеку вам доведеться грати вночі.

1. Порт-Ройал, Ямайка

Це місто може похвалитися багатою піратської історією. Він був відомий як "найбагатший і аморальний місто в світі", так як його гавань служила притулком для кораблів безлічі піратів. Вся справа в зручному розташуванні Порт-Ройала, його близькості до торгових шляхах. До 2 половини 17 століття Порт-Ройал був осередком морської торгівлі в Карибському морі.

Додаткова інформація: У 1692 році на острові стався потужний землетрус і велика частина міста зникла під водою.Так що якщо ви маєте намір шукати піратські скарби, запасіться аквалангом.