Топ-5 кращих тушею для вій

Рейтинг для прекрасної половини людства. Сьогодні я допоможу вам вибрати кращу туш для вій, для цього ознайомтеся з рейтингом Топ-5 кращих тушею для вій. Сьогодні на прилавках можна зустріти безліч виробників і видів туші, від подовжують до додають об'єм, від фарбувальних до роз'єднують, від чорних до ееее ... зелених, сірих, червоних, синіх ... в загальному різних. І щоб не викинути гроші на вітер, важливо вибрати правильну і якісну туш, для цього ознайомтеся з п'ятьма найкращими тушами для вій:

5. Останньою і найгіршою з представлених тушею стала Sumptuous від Estee Lauder

Відрізняється різноманітною колірною гаммою. Туш надає виразність, обсяг і густоту навіть дуже рідкісним віям. Виглядає дуже розкішно завдяки різним відтінкам: Янтар, смарагд, гранат, сапфір, аметист. Текстура у вигляді мусу має збалансовану формулу гелю, воску і багатьох інших елементів. З цією тушшю ваш погляд буде чудовим! Однак судячи з відгуків ця туш далека від ідеалу в порівнянні з іншими, тому лише п'яте місце!
4. Четверту сходинку зайняла Turbolash від тієї ж Estee Lauder.

Особливість даної туші в тому, що вона має механічний привід і вібрує під час застосування, тим самим краще профарбовуючи важкодоступні ділянки вій при цьому роблячи їх довшими і об'ємніше. Щіточка ідеально відокремлює кожну вію і закручує її.TurboLash здатна фарбувати вії за тебе. Дані якості дозволили їй поміститися на четвертій позиції, серед кращих тушею .
3. Золота середина належить Telescopic Explosion від L'Oreal

Ще одна туш відрізняється незвичайною щіточкою у вигляді сфери покритої маленькими щетинками. Такою формою пензлика легко фарбувати навіть маленькі вії. Мабуть зручність поставило цю туш в п'ятірку кращих. Їй віддало перевагу велике число жінок.
2. За крок від лідерства в рейтингу Le 2 de Guerlain

Єдина на даний момент туш з двома щіточками. Одна для додання обсягу, друга для підфарбовування коренів і кінчиків і надання більшої довжини. І все це без єдиного грудочки. Така якість і зручність використання оцінили багато жінок, дозволивши туші піднятися на друге місце.
1. Лідером рейтингу і найкращою тушшю для вій стала Lash Stiletto від Maybelline

Її відзначили не тільки жінки, а й багато модних журналів. Унікальний склад з вітамінів, в тому числі B5 і протеїнів шовку, зміцнюють вії, живлять їх роблять об'ємними, подовженими, блискучими і забарвлюють насиченим кольором по всій довжині. Стійка туш, що не осипаюшаяся і не залишає грудочок, а також фарбує навіть найменші вії в куточках очей. Такий сьогодні лідер на ринку тушею для вій.

Якщо вам є що запропонувати або ви не згодні з рейтингом, напишіть про це в коментарі!