Топ-5 кращих виробників гірських лиж

В гірськолижному світі є універсальна істина; при покупці лиж і аксесуарів до них, потрібно вибирати кращі гірськолижні бренди або ви будете жахливо розчаровані.

Невдоволення від покупки бракованого товару від "нонейма" - найменша проблема, яка може підстерігати лижника. Існує ще й підвищений ризик травми через несправність обладнання.

Але які бренди, які виготовляють товари для зимових видів спорту, є кращими у своїй галузі? На це питання відповість наш топ-5 кращих виробників гірських лиж.

Зміст:

  • 5. Fischer
  • 4. K2
  • 3. Blizzard
  • 2. Rossignol
  • 1. Volkl

5. Fischer

Австрійська компанія, яка виробляє спортивні товари для лижних гонок і хокею. У 2006 році Fischer був визнаний найуспішнішим виробником лиж на зимових Олімпійських іграх в італійському Турині.

Одним з найбільш вдалих продуктів бренду є професійні лижі для слалому RC4 Worldcup SC. Вони були розроблені у співпраці зі знаменитими гірськолижниками, такими як Ханс Кнаусс. Їх переваги: ​​

  • легка конструкція,
  • титанові канти;
  • висока торсіонна жорсткість, завдяки чому лижник може динамічно закладати дуги.

Такі лижі підійдуть як для спуску з засніженої вершини, так і для катання по крижаній кірці.

4. K2

Інноваційний шлях цієї американської компанії почався з впровадження технології скловолокна в 60-х роках. В наші дні K2 випускає гірські лижі, які можуть працювати в "багатозадачному режимі", оскільки в більшості моделей використовується електронна система придушення вібрацій.В процесі виробництва лиж систему налаштовують на різні частоти, завдяки чому виходять лижі з різними характеристиками для різних швидкостей і різних снігових умов. Ця технологія називається Smart Ski. А щоб канти краще зчіплювалися зі снігом компанія використовує пов'язану торсионную систему, яка не впливає на еластичність і гнучкість лиж.

3. Blizzard

Ще один австрійський виробник лиж з давньою історією і поважної історією. Він був заснований в 1945 році солдатом Тоні Арнштейнером, який почав робити лижі в столярній майстерні своєї сім'ї. Зараз Blizzard належить концерну Technica Group і виробляє широкий спектр лиж, як для лижників-новачків, так і для асів гірськолижного спорту. Моделі від Blizzard вибирали такі відомі спортсмени як Франц Кламмер, Петра Кронбергер і Рената Гойчль.

Один з кращих продуктів Blizzard - лижі для внетрассового катання Bonafide. Завдяки універсальної геометрії і технології Flip Core лижі можна використовувати і на жорстких підготовлених схилах.

2. Rossignol

Надійний і добре зарекомендував себе лижний бренд, історія якого налічує понад 100 років. Інженери Rossignol розробили досі небачену технологію Tip Technology Air, яка скорочує вагу лижі на 20% без втрати міцності.

Один з кращих продуктів - лижі Rossignol Soul 7, призначені для будь-якого лижника з навичками вище базових. Вони міцні, легкі, з гарним дизайном і відмінно підійдуть для внетрассового катання лижникам, які віддають перевагу моделям середньої жорсткості і помірного радіусу.

1. Volkl

Перший серед рівних в рейтингу найкращих виробників гірських лиж. Ця німецька компанія була заснована в 1923 році і, крім виробництва лиж, випускає товари для тенісу.

Інженери компанії вирішили, що через високу температуру можуть постраждати внутрішні шари лиж. Тому продукція Volkl створюється при низьких температурах, і процес розтягується на тривалий час (навіть довше, ніж потрібно за стандартами).

Безліч хвалебних відгуків удостоїлися лижі Volkl Mantra. Вони відомі як надійні і міцні лижі, які впораються з будь-якими випробуваннями. Бічний виріз лижі дозволяє їм вписуватися в найскладніші слаломні повороти. А найкраще Volkl Mantra показують себе на внетрассовом катанні.