Топ-5 кращих путівників по країнам світу

Незважаючи на те, що сучасного мандрівника всюди супроводжують мобільні додатки, карти для GPS-навігаторів і т. Д., Путівник на папері залишається корисним і універсальним супутником туриста.

Велика кількість путівників на прилавках книжкових магазинів збиває з пантелику. Можна запросто придбати недешеве видання, цінність якого на ділі виявиться мінімальною. Тому сьогодні ми пропонуємо Топ-5 кращих путівників по країнам світу - цим виданням довіряють мільйони туристів.

Зміст:

  • 5. Rough Guides
  • 4. Афіша
  • 3. Insight Guide
  • 2. Lonely Planet
  • 1. Bradt

5. Rough Guides

Ця серія путівників виходить російською, французькою та іншими мовами.

В серії представлені путівники по сотні країн і міст. Цільова аудиторія видання - досить забезпечені мандрівники, які прагнуть відвідати не тільки масові туристичні маршрути.

До речі, автор серії Марк Еллінгем - затятий противник літаків. Тому маршрути в його путівниках максимально пов'язані з наземним транспортом.

Вартість видання - від 350 до 1200 рублів.

4. Афіша

Ця серія путівників включає книги, присвячені популярним містах Європи, Америки і Азії. У 2013 році в серію увійшло видання, присвячене Сочі.

Цільова аудиторія - це російські туристи, які вважають за краще, щоб поради по відпочинку їм давали з позицій співвітчизника.

Вартість путівника - від 350 до 600 рублів.

3. Insight Guide

Автором серії є фотограф і дизайнер Ганс Хеферу. Професія засновника наклала відбиток на видання - воно виконано в дусі глянцевого журналу. Кожен путівник сповнений якісних кольорових фотографій головних визначних пам'яток обраного місця.

На жаль, ці путівники доступні лише англійською мовою.

Вартість книги - від 600 до 2500 рублів.

2. Lonely Planet

Ця серія з більш, ніж п'яти сотень путівників містить практичні поради та відмінний набір карт. Ці путівники відмінно підходять для початківців туристів.

За статистикою, кожен п'ятий путівник, куплений на планеті, був виданий в серії Lonely Planet.

Вартість видання - від 800 до 1500 рублів.

1. Bradt

Ця серія призначена для досвідчених мандрівників. Путівники видаються російською, французькою та іншими мовами.

В серії Bradt можна без зусиль знайти видання, присвячене африканським країнам або подорожі по басейну Амазонки.

Автори приділяють багато уваги опису звичаїв, способу життя місцевого населення, флорі і фауні регіону, історії різних країн.

Вартість путівника - від 170 до 1200 рублів.