Топ-5 кращих автошкіл Москви

В Москві досить велика кількість автошкіл, саме з цієї причини безліч людей стикається з проблемою вибору. Це дуже добре, тому, що у людини є можливість вибрати саме ту школу, яка буде знаходитися ближче до дому. Мінус полягає в тому, що є можливість потрапити в школу, де не дуже добре вчать, що призведе потім до складнощів при водінні транспорту. Нижче наведена інформація, яка визначає топ-5 кращих автошкіл Москви.

Зміст:

  • 1. Автошкола "АГРО"
  • 2. Центральна автошкола
  • 3. Автошкола "Стріла"
  • 4. Автошкола "Арріс"
  • 5. Автошкола "Авто Універ"

1. Автошкола "АГРО"

Грунтуючись на відгуках учнів, найкращою в Москві є автошкола "АРГО", яка має три підрозділи в різних районах. Тут можна навчитися на водія категорії "B". Автоінструктора з водіння мають хороший досвід і є відмінними майстрами своєї справи. Технологія навчання представляє собою чітко розпланований графік, який сприяє детальному навчанню і спрощує процес в ГИБДД здачу іспиту.

2. Центральна автошкола

Наступною за популярністю йде дана школа, яка має так само філії в різних районах Москви. Основною метою автошколи є сприяння і допомогу при навчанні ПДР. Поступається дана школа по рейтингу, тому що є однією з найперших автошкіл в Москві. Працювати центральна автошкола почала ще в 1990 році.Основною перевагою є можливість вибори форми навчання, наявність більше 50 майданчиків і грамотність викладачів.

3. Автошкола "Стріла"

Наступною в списку стала автошкола "Стріла". Наявність охоплення декількох районів Москви і сприятливе розташування філій дає можливість грамотно складати маршрут і добре підготуватися до здачі іспиту. Навчання проходить тут протягом двох місяців і не поступається ні в чому двом іншим вищезазначеним школам. Однак з рейтингами не посперечаєшся.

4. Автошкола "Арріс"

Була створена досить давно, а точніше в 1993 році. Так само займається, як і вищезгадані школи, підготовкою водіїв категорії "B". Є вся матеріально-технічна база для робочого процесу - класи навчальні та комп'ютерні, нові автомобілі. За оцінкою ГИБДД так само є однією з кращих автошкіл Москви.

5. Автошкола "Авто Універ"

В цій школі проводиться навчання за тією ж категорії, що і в інших, термін навчання складає-2, 5 місяці. Графік занять побудований досить зручно і є можливість навчання іноземців. У школі має місце бути знижкова система, але тільки в певні місяці. Незважаючи на всі плюси, школа не користується такою популярністю як інші, але теж є однією з кращих.

Багато хто голосував, особливо скасували професіоналізм автоінструктор школи ВАО. Але ця школа опинилася за межами п'ятірки, хоча і входить в десятку кращих.