Топ-5 найбільш перспективних професійних сфер Росії

За останні 15 років наш світ і життя в ньому зазнала серйозних змін і, як це зазвичай і буває, ми помітили зміни тільки після того, як вони вже міцно увійшли в наше повсякденне життя. Озирніться навколо: ваш побут наповнений інноваційною технікою, спілкування перейшло в онлайн і говоримо ми на зовсім іншій мові.

Зміни відбулися і на ринку праці - не тільки на російському, але і на світовому. З кожним роком стає все складніше спрогнозувати популярність або необхідність тієї чи іншої галузі. Проте, якщо врахувати глобальні процеси і загальні тенденції, то можна зробити деякі припущення на майбутнє.

Фахівці сервісу з пошуку вакансій і персоналу GorodRabot. ru провели деякі дослідження і склали список перспективних напрямків для професійної реалізації в Росії .

Зміст:

  • Інформаційні технології (IT)
  • Енергетика
  • Промисловість і виробництво
  • Маркетинг та продажу
  • Медицина

Інформаційні технології (IT)

Здавалося б, скільки можна робити ставки на сферу інформаційних технологій? Однак, "монстри коду" не збираються здавати позицій: айтішники є найбільш високооплачуваними фахівцями ось уже 10 років. Крім того, за професіоналів сфери інформаційних технологій розгорнута одна з найзапекліших війн на ринку зайнятості Росії: компанії в прямому сенсі борються за досвідчених і обдарованих розробників, переманюючи їх один в одного високими зарплатами і смачними печеньки.

Тут ви можете ознайомитись з порядком заробітних плат IT фахівців на даний момент.

Енергетика

Результатом активної людської діяльності і розвитку стало значне погіршення екології і виснаження ядер землі. В недалекому майбутньому на вагу золота стануть фахівці в сфері альтернативної енергетики. Якщо ви ще не знаєте ким вам стати в дорослому житті - альтернативна енергетика стане відмінним вибором, як з етичної, так і з матеріального боку.

Промисловість і виробництво

Ми живемо в суспільстві супер-споживання. Ні для кого не секрет, що сьогодні людство виробляє набагато більше товарів, ніж потрібно - сфера промисловості залишається однією з найприбутковіших вже друге століття. Крім того, 2015 рік став роком відродження робочих спеціальностей в Росії: в даний час фахівці робітничих професій є одними з найбільш затребуваних і можуть заробляти набагато більше "інтелігентних професій".

Маркетинг та продажу

Перенасичення ринку товарів послуг призвело до того, що рейтинг найбільш затребуваних професій в Росії очолює менеджер з продажу. Від хорошого продажника і грамотного маркетолога дійсно залежить багато, тому компанії ще довго не втратять інтерес до фахівців цієї галузі.

Медицина

Люди все частіше замислюються про те, як продовжити свою молодість і життя в цілому - медицину чекає дійсно блискуче майбутнє. Уже сьогодні платна медицина користується величезною популярністю: стоматологія, пластична хірургія і багато іншого. Люди хочуть прожити довге і здорове життя, а це дуже прибутковий бізнес.