Топ-5 найбільш дохідних приватних медичних компаній Росії

На даний момент ринок приватних медичних послуг в Росії має помірні обороти (в минулому році загальний прибуток 25 найбільших приватних медичних компаній була всього 1 млрд євро), проте інтенсивно зростає на 15-20% щороку. Видання РБК опублікувало рейтинг приватних медичних компаній, які можуть похвалитися найбільшим прибутком. Хоча серед що не входять в МОЗ компаній найбільшим оборотом - 28 млрд руб. - володіє мережу клінік РЖД (для порівняння: оборот лідера рейтингу, компанії "Медси", становить 9. 8 млрд руб), її складно назвати приватною. Ці клініки займаються виключно працівниками РЖД і не виступають на ринку добровільного медичного страхування.

Ось як виглядає топ-5 найбільш дохідних медичних компаній , що займають найбільшу частку ринку приватних медичних послуг.

Зміст:

  • 5. Лікувально-діагностичний центр ім. С. Березіна
  • 4. Європейський медичний центр (ЕМЦ)
  • 3. "Мать и дитя", мережа клінік
  • 2. Лабораторія ИНВИТРО
  • 1. "Медси"

5. Лікувально-діагностичний центр ім. С. Березіна

ЛДЦ МІБС виник в 2003 році і став інтенсивно розвиватися. Зараз 20% від числа всіх людей, яким була необхідна магнітно-резонансна томографія, пройшли її в офісах ЛДЦ МІБС. А число пройшли обстеження збільшилася за ці роки з 8 тис. Чоловік до мільйона. Компанія нараховує понад 70 відділень, які знаходяться в 55 містах Росії і країнах СНД.Лідс МІБС лідирує і в області радіохірургії: в перший рік компанія провела понад 300 радіохірургічних операцій, що склало половину від загального числа вироблених в Росії.

4. Європейський медичний центр (ЕМЦ)

ЕМЦ був заснований в 1989 році, а в 2008 його придбав холдинг "Нідан" за 106, 5 млн. Тривалий час главою центру був Леонід Печатников, який зараз є заступником мера Москви з соціальних питань. У мережі установ ЕМС знаходяться госпіталь, різні медичні центри, клініка спортивної травматології та ортопедії, центр жіночого здоров'я, клініка пластичної хірургії та гістологічна лабораторія, дитяча клініка, стоматологічний центр і EMC Assistance, що надає супровід в лікуванні за кордоном.

3. "Мать и дитя", мережа клінік

Група клінік "Мати і дитя" виникла в 2006 році, коли був відкритий перший приватний пологовий будинок в Росії. Зараз в мережу клінік входять 23 медичних установ (4 госпіталю і 19 амбулаторних клінік), що пропонують повний спектр послуг: від лікування безпліддя до діагностики та лікування захворювань всіх членів сім'ї. У групі працює понад 5000 кваліфікованих фахівців. Виручка компанії в 2014 році склала 7201 млн. Руб. Незважаючи на складні умови 2015 року, загальна кількість пологів в госпіталях групи збільшилася на чверть, кількість циклів ЕКЗ на 19%, а загальна кількість відвідувань стаціонару та амбулаторних відвідувань зросла на 53% і 39% відповідно.

2. Лабораторія ИНВИТРО

У 2015 році компанія ИНВИТРО переступила десятирічний рубіж з дня заснування. Лабораторія проводить більше 1000 видів досліджень в 700 відділеннях на території Росії і країн СНД і 8 технологічних комплексах. Кожен день в ИНВИТРО звертаються понад 5000 пацієнтів.У 2011 і 2012 роках лабораторія ИНВИТРО стала переможницею конкурсу "Кращий постачальник послуг медичного призначення".

1. "Медси"

Ця мережа медичних клінік очолила список найбагатших приватних медичних компаній РФ. Історія її почалася в 1996 році, коли на базі поліклініки №6, що спеціалізувалася досі на обслуговуванні громадян інших країн, було створено ЗАТ "Медси". На даний момент в мережу "Медси" входять 32 клініки і 50 медичних офісів по всій Росії. А ще у "Медси" є спеціалізовані клініко-діагностичні центри, 4 стаціонару і фітнес-центри. Щорічно мережа обслуговує півмільйона пацієнтів, оборот її становить 9. 8 млрд руб.