Топ-5 найпопулярніших і недорогих магазинів одягу в Санкт-Петербурзі

З розвитком інтернет мережі купити одяг, взуття або взагалі будь-який товар, можна не виходячи з дому. Оформляти замовлення можна прямо на сайті магазина або по телефону. Доставлять вам його в найкоротші терміни. Найчастіше вони попередньо обговорюються з клієнтом в телефонному режимі. Даний сервіс дуже зручний і практичний, ним користуються все більше і більше покупців. В інтернет-магазинах можна переглянути весь асортимент товару, їх фото, ціни, розміри і так далі. Одяг може бути з різних цінових категорій, різних популярних брендів. Також інтернет-магазини пропонують купити недорогий одяг або взуття. Нижче розглянемо топ-5 найдорожчих магазинів одягу в Санкт-Петербурзі.

Зміст:

  • 1. "Wildberries"
  • 2. "Trade-City"
  • 3. "Yappi"
  • 4. "Pimp"
  • 5. "Boutique. ru"

1. "Wildberries"

Це недорогий інтернет-магазин одягу в Санкт-Петербурзі, офіс даного магазину знаходиться в столиці Росії - в Москві, але дуже непогано він працює і в Санкт-Петербурзі, надаючи якісний сервіс і недорогий товар споживачеві. Тут представлений широкий асортимент товару за найнижчими цінами. Кожен бажаючий може підібрати щось на свій смак, колір і розмір. Тут представлено дуже багато різних брендів, як відомих, так і не дуже популярних. Можна купити спортивний одяг.

2. "Trade-City"

Це також дуже популярний інтернет-магазин в Петербурзі, одяг тут продається за найдоступнішими цінами.Тут можна знайти сукні, куртки та іншу недорогу одяг маловідомих брендів за низькими цінами. Крім одягу тут можна знайти і інші товари, такі як прикраси, постільну білизну та багато іншого. Термін доставки товару знаходиться в межах до 3 робочих днів. Якісний сервіс гарантований.

3. "Yappi"

Це, мабуть, самий популярний інтернет-магазин в Пітері. Це не один магазин, а ціла мережа, яка працює вже близько 10 років і має постійних покупців. Ціни тут дуже прийнятні, асортимент дуже великий. Тут можна знайти як найпопулярніші бренди, так і ті, які маловідомі. Вибір товару представлений дуже великий. Крім одягу, тут ви можете купити і взуття. Сам сайт магазину дуже цікавий і зручний. Тут ви можете купити джинси, блузки, куртки, сукні різних фасонів і розмірів. Також кожен клієнт може відвідати магазин в місті, де одяг можна проміряти, адрес їх дуже багато.

4. "Pimp"

Це магазин, який займається розповсюдженням одягу для прихильників неформальних напрямків в моді. Ціни тут більш-менш доступні для широкого спектру споживачів з різним рівнем доходу, в основному вони орієнтовані на соціальні шари із середнім рівнем доходу. Вибір товару є, але асортимент не завадило б поповнити. Сам сайт магазину в інтернеті доступний для всіх і простий у використанні. Магазин ідеально підходить для тих, хто любить постійно експериментувати зі стилем в одязі, а також стежить за останніми тенденціями в моді молодіжного стилю. Ціна і якість товару заслуговує вашої уваги.

5. "Boutique. Ru"

На п'ятому місці знаходиться найдорожчий з усіх представлених інтернет-магазинів.Офіс його розташований в Москві, але працюють вони по всьому світу. Магазин має власну службу доставки. У бутіку продається не тільки одяг, але і інші товари для дому та сім'ї, в асортименті є також парфумерний відділ. Що ж стосується доставки по Санкт-Петербургу, то вона здійснюється протягом 4 днів не більше того. Оплата товару може здійснюватися різними способами, в тому числі платіжними системами електронних грошей, ви вибираєте для себе найбільш зручний.

Все найпопулярніші і широко відомі населенню інтернет-магазини Санкт-Петербурга зібрані тут.