Топ-5 найбільш нецензурних соцмереж

Мільйони людей проводять в соціальних мережах по кілька годин на день. І виносять звідти не тільки позитивні емоції. Навіть на великих і солідних ресурсах можна зіткнутися з нецензурною лайкою і неприкритою агресією відвідувачів.

Видання "РБК daily" спробувало оцінити рівень культури користувачів різних соціальних мереж. Найбільш популярні ресурси були досліджені на наявність лайливої ​​лексики, цинізму, агресії і ворожості користувачів. За підсумками аналізу вийшов Топ-5 найбільш нецензурних соцмереж , який ми сьогодні і пропонуємо Вашій увазі.

Зміст:

  • 5. Facebook відрізняється найвищим рівнем ввічливості і взаємоповаги.
  • 4. "Однокласники" - ветеран серед російських соцмереж.
  • 3. Twitter з'явився на світовій арені в 2006 році.
  • 2. "Мій світ" - сама ворожа мережу з числа потрапили в Топ.
  • 1. "В контакті" - найпопулярніша, але і найменш ввічлива соціальна мережа Росії.

5. Facebook відрізняється найвищим рівнем ввічливості і взаємоповаги.

Користувачі мережі спілкуються на багатій літературній мові, коректні відносно один одного. На 1000 слів на Facebook зустрічається всього 12, 8 нецензурних. Саме цього ресурсу віддають свої переваги 14. 4% з 2 000 чоловік, які взяли участь в дослідженні. За даними світових досліджень, Facebook - найпопулярніша соціальна мережа на планеті.

4. "Однокласники" - ветеран серед російських соцмереж.

Контингент тут дещо відрізняється від завсідників Facebook, мова спілкування біднішими, але загальна атмосфера дружня. На 1000 слів відвідувачі "Однокласників" використовують 15, 4 лайливих. Саме тут воліють "зависати" 32, 6% опитаних. Відвідуваність ресурсу - близько 30 мільйонів чоловік в день. На "Однокласниках" зареєстровано 135 мільйонів облікових записів.

3. Twitter з'явився на світовій арені в 2006 році.

Цей ресурс складно назвати соціальною мережею в чистому вигляді, але тут зареєстровано понад 200 млн. Користувачів по всьому світу. Швидше Twitter - це величезний блог, де користувачі не стільки прагнуть об'єднатися в групи за інтересами або знайти друзів, скільки просто поділитися цікавою інформацією. На 1000 слів в Twitter припадає 15, 5 матірних. Основним для себе ресурсом Twitter вважають 10% опитаних.

2. "Мій світ" - сама ворожа мережу з числа потрапили в Топ.

Крім того, словниковий запас користувачів охарактеризований як досить бідний. На 1000 слів тут 16, 3 матірних. Проте, 32, 6% респондентів заявляють про свою пристрасть до дітища Mail. ru. На ресурсі заведено понад 40 мільйонів облікових записів, а число щоденних відвідувань становить понад 300 тисяч. Періодично виникають чутки про прийдешнє об'єднання мереж "Мій світ" і "Однокласники".

1. "В контакті" - найпопулярніша, але і найменш ввічлива соціальна мережа Росії.

На 1000 слів користувачі ресурсу вживають 17, 2 нецензурних. Тут постійно "живуть" 36, 5% опитаних. Сьогодні "В контакті" - найбільша російська соцмережа, аудиторія якої налічує більше 35 мільйонів чоловік. Даний ресурс - 60-й за популярністю сайт в світі. Серед претензій до соцмережі не тільки низька культура мови, а й пособництво поширенню порнографічних матеріалів, низький рівень захисту особистих даних, порушення авторського права і наявність матеріалів екстремістського змісту.