Топ-5 найгучніших скандалів з Дональдом Трампом

В історії американської політики знайдеться мало кандидатів на пост президента настільки ж спірних як Дональд Трамп. Бізнесмен-мільярдер і кандидат від Республіканської партії відомий своїми епатажними заявами, зокрема, щодо мексиканців і мусульман. Але, принаймні, він не так відкрито корумпований як Хілларі Клінтон.

Ось топ-5 скандальних фактів про Дональда Трампа , які вже не перший місяць мусирує преса.

Зміст:

  • 5. Відкриття лже-університету
  • 4. Афери з благодійністю
  • 3. Використання нелегальних іммігрантів
  • 2. Звинувачення в расизмі
  • 1. Симпатії до Володимира Путіна

5. Відкриття лже-університету

Організація під назвою "Університет Трампа" - класична приманка для простаків. Всі класи були орієнтовані на студентів, які підписалися на дорогі семінари (до 35 тисяч доларів), де вони "вивчають особисті бізнес-прийоми Трампа". При цьому ті, хто приєднався до програми, повідомляли, що не впізнали нічого нового крім загальних методів і жодного разу особисто не зустрічалися з Трампом. У зв'язку з діяльністю університету на Трампа навіть завели справу про шахрайство. Відповідний позов в 2013 році подала нью-йоркська прокуратура. Справа була закрита, однак в 2016 році його виробництво відновили.

4. Афери з благодійністю

Фонд Дональда Дж. Трампа є прикладом незвичайної благодійності.Гроші, які він витрачає, не завжди йдуть на добру справу. Трамп раніше використовував свої кошти для покупки дорогих подарунків собі коханому.

В одному випадку, він витратив 20 000 тисяч доларів з коштів фонду, щоб купити двометрову картину з власним зображенням. І добре, якщо б в фонд йшли тільки власні гроші Трампа. Однак фонд фінансується виключно за рахунок інших благодійників.

3. Використання нелегальних іммігрантів

Одне з передвиборних обіцянок Трампа - депортація нелегальних іммігрантів. Проте, в 1980-і роки він свідомо використовував нелегальних польських робітників для побудови вежі Трампа.

Сам кандидат від республіканців на виборах президента США в 2016 році це заперечує. Але є кілька свідків, у тому числі інформатор ФБР, які засвідчили під присягою, що Трамп знав про те, що на його будівництві працюють нелегальні іммігранти. Вони стверджують, що він змусив їх працювати сім днів на тиждень, не видаючи засобів безпеки і неодноразово відмовлявся платити навіть незначні 5 доларів на годину, які спочатку обіцяв.

2. Звинувачення в расизмі

Ще одна темна сторона життя Трампа: протягом 40 років його ім'я пов'язане зі скандалами расистського штибу.

У 1973 році міністерство юстиції подало в суд на Трампа і його батька за відмову в оренді житла афроамериканців. Хоча Трамп ніколи не визнав свою провину, він був змушений підписати угоду, що він не буде дискримінувати темношкірих людей в майбутньому.

Один з колишніх співробітників казино Трампа розповів, що коли власник приїжджав в заклад, все чорношкірі працівники ховалися, так як мільярдер не терпів виду представників негроїдної раси.Це було ще в 80-і роки, але навряд чи ставлення Дональда до темношкірих кардинально змінилося.

А в 1989 році Трамп публічно закликав до страти чотирьох чорних підлітків, підозрюваних у зґвалтуванні білої жінки в Центральному парку. Всі четверо були пізніше визнані невинними.

1. Симпатії до Володимира Путіна

Головна скандальна історія, пов'язана з Дональдом Трампом - його добрий до Росії, в чому не помічений нинішній президент США. Багатьох американських виборців дивує або навіть злить той факт, що Трамп добре ставиться до російського президента. Він хвалить Володимира Путіна як "сильного лідера", натякаючи, що непогано б Обамі бути схожим на нього. Крім того, Трамп закликав Кремль зламати електронну пошту Хілларі Клінтон.