Топ-5 найбільш багатодітних сімей сучасності

Багатодітній в нашій країні є та сім'я, в якій троє або більше дітей. За статистикою, сьогодні тільки 2, 6% російських сімей є багатодітними, та й в світі не так багато пар народжують більше 2-3 малюків.

А ось сама багатодітна сім'я в історії налічувала 69 дітей. Саме стільки народила дружина селянина Федора Васильєва, який жив в російській місті Шуя в XVIII столітті.

Звичайно, набагато більше дітей в одній сім'ї народжується в тих країнах, де дозволено багатоженство. Але в нашій сьогоднішній підбірці представлені тільки традиційні моногамні пари.

Сім'ї з Росії, України і США в Топ-5 найбільш багатодітних сімей сучасності .

Зміст:

  • 5. Надія та Іван Осяк
  • 4. Генрі Вілсон і Анна Джозефін Крокер
  • 3. Олександр і Олена Шишкіна
  • 2. Джим Боб і Мішель Даггар
  • 1. Леонора і Янош Намені

5. Надія та Іван Осяк

У 2009 році в родині Осяков народився дев'ятнадцятий дитина. У тому ж році сім'я була запрошена в Кремль для вручення ордена батьківської слави. А на сьогоднішній день у Івана і Надії п'ятеро онуків.

Осяк живуть в Ростові-на-Дону, обоє - вихідці з православних багатодітних сімей.

4. Генрі Вілсон і Анна Джозефін Крокер

У цій американської пари 19 дітей. Стати багатодітними батьками подружжя вирішило на початку спільного життя, але, звичайно, не могли уявити, яких видатних результатів досягнуто в результаті, плануючи завести трьох малюків.

А тепер батьки виховують 10 дівчаток і 9 хлопчиків.

3. Олександр і Олена Шишкіна

У сім'ї Шишкіним з Воронезької області 20 рідних дітей - 11 дочок і 9 синів. Такий рекорд батькам вдалося поставити, незважаючи на те, що в юності лікарі пророкували Олені проблеми з дітонародженням через негативного резус-фактора.

Старшому синові в нинішньому році виповниться 37 років, молодшій доньці - 12 років.

У Шишкіним вже 23 онука і просторий заміський будинок, який будували всією великою родиною.

2. Джим Боб і Мішель Даггар

Сама багатодітна сім'я США має 19 дітей. Примітно, що всі діти мають імена, що починаються на букву J. Подружжя Даггар - прихильники домашнього виховання, вони не вдаються до послуг дитячих садків і живуть за містом.

На одному з американських телеканалів сім'ї був присвячений цикл передач "19 Kids and Counting".

1. Леонора і Янош Намені

Українські подружжя Намені самі з багатодітних сімей - у Яноша є 16 братів і сестер, а у його дружини Леонори - 14. У 2013 році Леонора народила двадцять першого дитини і тепер у батьків 10 дівчаток і 11 хлопчиків.

Сім'я Намені живе в невеликому двоповерховому будинку на околиці села в Чернівецькій області.

Старші діти вже встигли подарувати батькам вісьмох онуків.