Топ-5 найдорожча горілка в світі

В світі існує сила-силенна самих незвичайних марок горілки, але ті шедеври, які ми розглянемо сьогодні, запам'ятаються вам надовго. Сьогодні вашій увазі пропонується топ лист найдорожчою горілки в світі , куди ми включили 5 найяскравіших представників.

П'ята позиція:

OVAL Swarovski Crystal - ця горілка здатна полонити найвишуканіших шанувальників міцних напоїв своєю неповторною чистотою, шовковистим смаком і чудовим ароматом. Творці дизайну можуть похвалитися передовими розробками і матеріалами, так як пляшка вилита з чистого золота і прикрашена кристалами Swarovski в кількості 7000 штук.

Приблизна вартість: 7000 доларів США.

На четвертому місці:

Belver Bears - офіційна горілка Каннського фестивалю 2011 року. Вода з артезіанських свердловин проходить 11 циклів очищення, 4 кола дистиляції. Контрольний зразок в ході дегустації досліджують провідні експерти, і якщо виявляється невідповідність стандартам компанії, вся партія знищується. Саме це дозволило Belver Bears потрапити в рейтинг горілки і претендувати на звання: " Найдорожча горілка в світі ".

Вартість горілки: 7250 $ USA


Бронза дістається:

Russo-Baltique - горілка + позашляховик! Треба сказати, що Russo-Baltique займає одночасно і перший рядок топа, правда з однією відмінною особливістю, про яку ви дізнаєтеся трохи пізніше, дочитавши матеріал.

Ціна такої версії 740 000 $ США