Топ-5 найкрасивіших доріг світу

З того часу, як людина з'явилася на планеті, він почав будувати і обробляти землю. Саме дороги були найважливішою умовою для розвитку торговельних відносин, комунікації та розширення володінь. Все починалося з витоптаних стежок, а закінчилося автобанами, які ми можемо спостерігати зараз. Нагадаємо, дороги - єднальна окремих націй і культур.

Аналогічно іншим речам, які створила людина, є дороги найдорожчі, небезпечні, потворні і нудні. Ми розповімо про перші. Не будемо забувати, що саме краса врятує світ. Звичайно, список, про який йдеться нижче, ви захочете доопрацювати. Може бути, найкрасивіша дорога та, якої ви поверталися з армії додому або після романтичного побачення. Це ваш секрет, ми розглянемо небаченої краси дороги для громадського користування.

Зміст:

  • 1) Atlantic Ocean Road в Норвегії.
  • 2) Jebel Hafeet Mountain Road в ОАЕ.
  • 3) Seven Mile Bridge у Флориді-Кіс (США).
  • 4) Grossglockner High Alpine Road в Австрії.
  • 5) Transfagarasan в Румунії.

1) Atlantic Ocean Road в Норвегії.

У місцевого населення маршрут популярний через свого феноменального назви - Atlanterhavsveien. Ця дорога є частиною Норвезької національної траси 64. Веде в село Карваг (Авер з'єднується з Ейде). Більшість туристичних агентств радить покататися. Ще Atlantic Ocean Road отримала нагороду як основна норвезька споруда століття. Було витрачено 6 років на спорудження цього об'єкта.Довжина склала 8, 3 км. Під час будівництва майданчик випробувала на собі дію 10 штормів. Підставою виявилися острівці з каменю невеликого розміру. Відрізняється місцева визначна пам'ятка особливим ефектом вигину дорожнього полотна. Здається, що маршрут обривається. Відчуття складно описати. На чарівну атмосферу впливають гори, морська вода, фіорди. Загалом, це місце незабутньо!

2) Jebel Hafeet Mountain Road в ОАЕ.

Тепер нас чекає розпечена пустеля. Цей гігантський за розмірами об'єкт був споруджений в Перській затоці. Дорога знаходиться в горах з аналогічною назвою. Висота Джебель Хафит досягає 1249 метрів. Найвища точка ОАЕ. Дорога 60 разів вигинається.

3) Seven Mile Bridge у Флориді-Кіс (США).

Міст тягнеться на 11, 2 км. Велика кількість людей переконана, що це найкрасивіша траса на нашій планеті. Споруду оточує острів Літтл Дак Кі і Найс Кі. Знизу тільки води Атлантичного океану. Будівництво почалося в 1982 році. До рівня моря 20 метрів. Під мостом проходять невеликі кораблі, які здійснюють цілодобові вантажоперевезення. Організація вантажоперевезень тут на вищому рівні. Будова витримує ураганні вітри, швидкість яких 320 км / ч.

4) Grossglockner High Alpine Road в Австрії.

Гроссглокнер дозволяє дістатися з федерального округу Зальцбург до Каринтії. Споруда тягнеться через національний парк Високий Тауерн. Туристам відкривається вид на найвищу гору Гроссглокнер, висотою 3798 м. Крім цього, можна побачити найбільший льодовик Пастерце. На Гроссглокнер 48 км покрито серпантином. Всього 36 поворотів. Навколо гірські ліси, альпійські луки, крижані брили, скелясті кручі. Словом, вражень море.

5) Transfagarasan в Румунії.

Румунські Карпати з атмосферою середньовіччя (батьківщина графа Дракули) відзначилися небаченої красою в 90 км - Трансфегерашская траса. Проїхавшись по ній, вас знудить, як в парку атракціонів, якщо швидкість буде великий. По шосе з Валахії можна дістатися до Трансільванії. Мандрівники побачать найбільшу частину Карпат - масив Фагараш. Окремі ділянки дороги проходять на висоті 2034 метрів. Тут буде справжня зима, коли в країні літня погода.
Загалом, пакуйте, валізи і прогрівайте автомобіль!